М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

План до 1 розділу повісті і.франка захар беркут

👇
Ответ:
АлексаLove06
АлексаLove06
12.03.2021
1.Лови в Тухольському лiсi
2. Тугар Вовк, та його мускулиста донька Мирослава
3.Пiдготовка Боярських слуг
4.Закоханы Мирослава та Максим
5.Гiрське, стародавне село Тухля, як  величезна гiрська крийiвка
6.
4,7(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
twenty21
twenty21
12.03.2021

Вірш В. Сосюри "Любіть Україну" — гімн рідному краю

Українська література щедра на таланти, на щирих і задушевних поетів. Серед них був і Володимир Сосюра, який любив рідну землю і народ, оспівував їх у своїх творах і залишив нам у спадок свій солов'їний голос. Але він не просто любив Україну — він боровся з її ворогами, захищав Батьківщину пером і багнетом.

Із початком німецько-фашистської навали Володимир Сосюра рвався у бій, просився на фронт, у діючу армію. У грудні 1942 року поет в чині підполковника йде на фронт, щоб поєднати "з бомбами свій спів", служить в армійській газеті і пише, пише, пише...

Весною 1944 року Сосюра повернувся з фронту до Києва і не впізнав улюблену столицю. Будинки з вибитими шибками, вулиці, понівечені вирвами від бомб, чорний спалений Хрещатик вразили поета, і він пише вірш "Любіть Україну", у якому виразив увесь свій жаль, усю любов до рідного краю.

У цьому творі поет звертається із закликом любити Україну і щасливої миті, й у годину негоди. Батьківщина для кожної людини одна, а тому треба жити і творити заради неї.

Поет не молить і не наказує любити рідну землю. Він розповідає, нагадує, що Батьківщина наша там, де ми народилися, де наше коріння, а не там, де нас добре приймають і де сите життя. Треба цінувати все, що є у рідному краю: квітку, пташину, пісню, дитячу посмішку, дівочу усмішку. Поет порівнює Україну з неопалимою купиною, "що горить — не згора". Любляче серце може віднайти образ Батьківщини "у степах, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, і в хмарах отих пурпурових..."

Вірш закінчується звертанням до юних громадян віддати Україні і сміх, і сльози, "і все до загину", любити її завжди — "у труді, у коханні, в бою". І тоді вічно житиме Україна і вічним буде народ.

Вірш "Любіть Україну" із захопленням читали, вивчали, переписували усі шанувальники творчості Володимира Сосюри. І раптом, як грім серед ясного неба, у газеті "Правда" виходить стаття, у якій поета називають націоналістом, що пише про Україну поза часом і простором. Згадали Сосюрі його службу у війську Симона Петлюри, називали продажним бандерівцем, дехто із колег відмовлявся від знайомства з ним. Але прості люди іноді відкрито, а частіше потай, словом, дружнім потиском руки, підтримували поета.

Сосюра після усіх тих нападів та звинувачень чекав на арешт, та після смерті Сталіна і розстрілу Берії чиясь владна рука захистила його.

Читаючи вірш "Любіть Україну", ловлю себе на думці, що цей твір поет написав ніби на одному подиху, без творчих мук і правок. Кожне слово, кожен рядок на своєму місці: ні змінити, ні переінакшити, ні домислити нічого не можна. Так писати можна тільки маючи палке, любляче серце і чисту душу.

Объяснение:

4,5(5 оценок)
Ответ:
shubiiin
shubiiin
12.03.2021
Стоит оглянуться вокруг, и сразу на  глаза попадается огромное количество плодов человеческой деятельности, даже не стоит подымать свое тело с мягкого и уютного кресла. Мы видим сложные и простые изделия технологического свойства, огромное количество информации материализованной в книгах и в сложной цифровой формы на компьютере и в интернете. Практически Все что нас окружает является сложнейшими изделиям человеческого разума - выстроенного из миллиардов кирпичиков человеческих жизней, посвятивших себя  на изучение и создания чего-то нового чего еще не было создано до них в природе. Любой рукотворный предмет имеет свою историю создания глубоко в Все человечество в теперешнем виде зиждется на трудах гениальных и талантливых людей которые уже давно почили в пучине истории. Не сложно себе представить что будет с человечество если оно потеряет все свое накопленные знания, на эту тему сняты огромное количество фильмов и написано книг в таком случает нас ждем полная ИНВОЛЮЦИЯ. Примеры можно привести даже сейчас не используя гениальных фантастов, в Индии часто случаются случаи с детьми которые в раннем возрасте попадают в джунгли - так называемые "маугли". Эти дети без воспитания социума и без внедрения социальных инстинктов полностью теряют всю свою так называемую человечность, и сливаются с миром дикой природы. 
   Все люди умирают, но только талантливые и гениальные люди оставляют после себя могущественный дух человечества - ЗНАНИЯ.
4,4(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ