Объяснение:
3) Інститутка не хотіла дізнаватися нічого нового, єдине що вона вміла це співати і танцювати. Вона була розважливою, не серйозною, вона справді не любила навчатися, хоча і навчалася в дуже престижному інституті. Ще свої бабусі вона казала що їй незнадобиться їй наука.
1)Інстинутка дужа раділа коли приїхала в гості до своєї бабусі, для початку вона вибрала Устиму своєю прислугою і жорстоко з нею знущалися, далі коли звикла до нового місця стала дуже жорстокою з усією прислугою была І довела одну до самогубства.
2)Вона хоч і була інституткою але так і нічому не навчилася як і в інституті так і в житті.
Пліз як найкращу відповідь
Тарас Шевченко написав поезію «Садок вишневий коло хати…», у 1847 році знаходячись під слідством в камері-одиночці Петропавловської фортеці. В ті сумні дні самотності та очікування вироку, він загадував мальовничі картині рідної України. Також її чудову природу, мирних, працьовитих, доброзичливих мешканців. Поет не знав, чи побачить він ще землю свого дитинства.
У фортеці, в травні, можливо під враженням від прогулянок на тюремному подвір’ї, поет створив один з найбільш сонячних, життєрадісних своїх віршів – «Садок вишневий коло хати». Він увійшов до поетичного циклу «В казематі».
Объяснение:
Стомлена, спечена, пилом прибита,
Журиться нива, дощем не полита;
Що орачеві цей рік вона дасть?
Випаде ж, боже, такая напасть:
За літо дощику хоч би краплина…
Притьмом укриє нужда селянина,
Де він добуде той хліба шматок
Задля малих незмисленних діток?
Журиться тяжко і сам хлібороба:
Виляже взимку без корму худоба…