ОбъяснеВибравши собі "княжий" псевдонім, Олег Ольжич прагнув чи не найперше наголосити тривкість і нерозривність зв'язку із надовго втраченим Києвом.
Вибравши собі "княжий" псевдонім, Олег Ольжич прагнув чи не найперше наголосити тривкість і нерозривність зв'язку із надовго втраченим Києвом.37 років Ольжича, між 1907 і 1944, вмістили дві світові війни та кілька революцій - тож страшні історичні катаклізми руйнували кордони, держави, нівечили життя цілих народів і окремих людей.
Вибравши собі "княжий" псевдонім, Олег Ольжич прагнув чи не найперше наголосити тривкість і нерозривність зв'язку із надовго втраченим Києвом.37 років Ольжича, між 1907 і 1944, вмістили дві світові війни та кілька революцій - тож страшні історичні катаклізми руйнували кордони, держави, нівечили життя цілих народів і окремих людей.Для поета завжди катастрофічною стає ще й втрата живих мовних джерел, питомого середовища.
Объяснение:
Образ Фрідріха – один з головних в новелі «Гер переможений» Л;, його характеристика до розкрити його внутрішній світ та риси характеру.
Фрідріх – полонений німець. Фрідріх виділяється з групи полонених, він хворий на сухоти.
Зовнішність Фрідріха
…Був худий, гнилозубий і брудний…»
Риси характеру Фрідріха
Добрий,
щирий,
чуйний,
поважно ставиться до дітей,
жінок;
працьовитий,
майстер виробів з цегли, будівельної справи;
цінує красу. (Фрідріх скопав маленьку грядочку, обгородив її камінням і посіяв (нагідки)
Римування перехресне. Рима мішана (і чоловіча і жіноча).
Розмір: скоріш за все, трьохстопний анапест.
Ідея: возвеличення непорушної життєдайної краси України, що пройшла через нескінченні спроби пригнітити її, туга за нею.
Тема: зв'язок України з античним світом, підтекст, що зображує наддніпрянське походження деяких грецьких богів.