М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Гусі лебеді летять м. стельмаха 1. що пообіцяв дідусь михайлику до того, як він почне навчання в школі? 2. чому михайлик з дідусем вирішили ночувати в клуні на сіні? 3. за що хлопчик полюбив зірки? 4. що зробила бабуся, відчуваючи свою смерть? 5. що цікавого розповіла люба про народження сестрички? 6. дядько себастіян не пустив михайлика на спектакль, бо 7. ганна іванівна намагалася прищепити любов до біблії? 8. чому михайлик вважав себастіяна своїм першим учителем? 9. про яке майбутнє мріє голова комнезаму? 10 як мешканці села прийняли першу для них виставу? 11. що незвичайного запропонувала мар'яна родині стельмахів? 12. чому михайлик вирішив написати п'єсу?

👇
Ответ:
alinamironova21
alinamironova21
23.07.2020
1 Зробити вітряка
2 незнаю
3 Тому що вони були вільні і він так само отів бути ними
4 Вона почала біль любязно відноситись до хлопчика
5 що у неї немає брів та вій
6 у нього небуло грошей та у залі небуло місць
7 Ні
8  Тому що він йому розповідав усе
9 Незнаю
10 Та що відббулася у залі
11 щоб  і вони приїжали до неї
12 Щоб наггадати про маряну
4,8(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ыссмиииии
ыссмиииии
23.07.2020
Кожна людина має свій смак і живе по іншому. Та й геть не кожному подобається як живуть ті чи інші люди. Але завжди мусимо пам'ятати, що у кожного свій світогляд. Ми не можемо весь час бути пасивними до навколишнього і оточуючого нас середовища. Саме тому й люди хочуть пригод, деякі віддають перевагу екстремальним вилам спорту інші задовільняються тільки інтенсивними тренуваннями. Так уже створено природою:людина тягнеться до того що їй подобається. Це саме і у цьому випадку -людина шукає те що їй до вподоби.
4,5(56 оценок)
Ответ:
Амаз123
Амаз123
23.07.2020

Одна з відмінностей людини від тварин, навіть розумних, полягає в тому, що тільки людина здатна жартувати й сміятися.

Звичайно «серйозні люди» стануть заперечувати важливість гумору, зневажливо питаючи: яка користь у простому жарті? Та гумор часом служить не тільки корисним, а життєво важливим цілям. Мабуть, всі чули приказки: «Сміх подовжує життя» або «Сміх — це найкращі ліки». Ці приказки виникли не просто так, адже ще цілителі Середньовіччя виписували хворим блазнівські клоунади, щоб прискорити одужання своїх пацієнтів. І сьогодні багато лікарів впевнені, що гумор сприятливо впливає на лікування хворого.

Моя мати працює в лікарні. Кожного дня вона приймає десятки пацієнтів. Дуже часто люди нервують і хвилюються, але мати знає: як поводитись у таких випадках. Вона завжди в доброму гуморі, чи то вдома, чи на роботі. Ставлячи діагноз хворому, вона може розповісти якийсь дотепний випадок зі своєї практики й цим підняти настрій людині. А інколи достатньо просто привітно заговорити і посміхнутися, щоб людина уже відчула себе важливою й потрібною.

Дуже важко йти по життю без посмішки й жарту, адже кожен день нашого існування супроводжується дрібними й великими стресами. Гумор же слугує своєрідною «розрядкою» й відволікає нас від проблем. Коли у важкій ситуації знаходиш щось смішне, то напруга й роздратованість одразу відступає.

Творча спадщина нашого народу свідчить про те, що в недобрі часи гумор допомагав йому вистояти в нелегкій боротьбі за своє існування. Згадаймо хоча б постать Павла Губенка, більш відомого як Остап Вишня. У такі важкі часи для своєї країни, як Перша, а згодом і Друга світова війна, Голодомор і сталінські репресії, він писав усмішки й гуморески, щоб звеселяти людей і дарувати їм надію на веселе й світле майбутнє. Письменник писав про свою гумореску «Зенітка»: «Я хотів у тяжкі, грізні часи писати щось веселе… щоб і моя робота спричинилась до того, щоб люди й на фронті, і в тилу, таки по-справжньому засміялися, та не засміялися, а просто таки зареготалися. Одночасно, щоб моя гумореска відігравала й певну, сказати б, мобілізаційну, підбадьорювальну роль».

Тож ми вже зрозуміли, що гумор — це потужна зброя, а значить він може бути використаний і на шкоду людині. Надмірне застосування гумору переходить у глузування, що може викликати в об’єкта насмішок негативні почуття і, як наслідок, агресію. Тому пускати в хід жарт слід обережно, намагаючись при цьому не образити людину.

Отже можна зробити висновок, що гумор дійсно відіграє велику роль у нашому житті. Живучи без усмішки й жарту та приймаючи все до серця, ми б, мабуть, просто не витримали всієї серйозності життя.

4,6(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ