М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Образ марусі з повісті г.квітки-основ'яненко "маруся" .у вігляді плану. 70 .

👇
Ответ:
Цитатна характеристика : 
ЗОВНІШНІСТЬ : «Висока, прямесенька, як стрілочка, чорнявенька, очиці — як тернові ягідки, брівоньки — як на шнурочку, личком червона, як панська рожа, що у саду цвіте, носочок так собі прямесенький, з горбочком, а губоньки — як цвіточки розцвітають, і меж ними зубоньки — неначе жорнівки, як одна, на ниточці нанизані». 
ХАРАКТЕР:«Ця дівчина багата, вона байдужа до розваг і гуляти на свята не ходить, роботяща: добре шиє, пряде, варить і пече» 
«Ходить на вулицю не любила, а ось із задоволенням до батькам, варила їжу, пряла 
СТАВЛЕННЯ ДО БАТЬКІВ + ВАСИЛЬ : «Таточку, голубчику, соколику, лебединку! Матінко моя ріднесенька! Утінко моя, перепілочко, голубочко! Не погубляйте свого дитяти; дайте мені, бідненькій, ще на світі пожити! Не розлучайте мене з моїм Василечком». 

Тобто з цитатної характеристики стає зрозуміло :

Характер : Маруся слухняна, покірна, працьовита і релігійна, поважає своїх батьків, старанно працює. Не ходила Наумова донька гуляти з дівчатами ні на вулицю, ні на вечорниці й іншим не радила цього робити. У характері героїні втілюється ідеал скромності.
Внутрішній світ :Дівчина прагне щастя. Сільська дівчина Маруся «викручується» перед матір’ю, соромливо приховуючи перші побачення з коханим, «як ясочка» милується своїм Василечком, червоніє, «як калина», тріпочеться, «як тая рибонька», коли б їй крила, «полетіла на край світу». Слухняна і покірна, Маруся зважилась благати батька зглянутись на неї, не губити її щастя і видати заміж за Василя.
Соціальний статус: Майнова нерівність насамперед стала непереборною перешкодою до її одруження. Сумне життя настало для Марусі без Василя, який пішов на заробітки, щоб звільнитися від солдатчини. Вона журиться, ночей не досипає, уболіває за долю свого коханого. Маруся ніжно і палко закохана, протее знаходить в собі силу волі, щоб не зустрічатись з Василем до сватання без відома батьків. Прощаючись із Василем, який їхав на заробітки, Маруся пророчить собі смерть.
4,8(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

1. Пригоди з повітряним змієм

2. Атмосфера у Толиному будинку (якщо мова про те, як батько Федька дивиться на освітлені  вікна  Толиного будинку)

3. Повіденка хлопців під час дощу

4. Суперечка між Федьком та Толею

5. Події на льодоході (якщо мати на увазі, те, як Федько перейшов річку)

6. Толя хоче повторити "подвиг" Федька

7. Порятунок Толі

8. Покарання Федька батьками (коли батько бив, а мати сварила, за те, що ніби то Федько штовхнув Тою на лід, тому що на початку твору теж є сцена покарання Федька, але фактично лише батьком)

9. Смерть Федька

10. Байдужість Толі до чужого горя

Пояснення:

4,5(20 оценок)
Ответ:
tetysheva09
tetysheva09
28.01.2021
Жили були хлопчик Мишко та дівчинк а Аліса були у них друзі їх було дужее багато.одного разу вони надумали піти до лісу . згодом зібрали речі та пішли на дорозі вонии зустріли колобка -"оу колок" -сказав мишко алісі _як ти тут опинився тебе ж зіла лисичка!чи я помиляюся?
- о ні лисичка протсто зробила замах на вбивство але я зроблений бабусею так що я одним рухом вжик і все втік від неї так що в ці міфи ви не вірте - сказав колобок цю фразу і кудись зник , мишко з алісою подивились один на однгого та пішли далі , на своєму шляху вони багато кого зустріли та ввечері повернулися додому . розповіли бабусі та діду що колобок не вмер ,бігає по лісу та розповідає правду ,а потім вже на наступній день бабуся зробила йще одного колобка та історія повторилася
4,7(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ