М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Треба аналіз вірша хотів би я в слово єдине вмістити всю думу смутну, віддать його вільному вітру - нехай би одніс вдалину. нехай би печаль в отім слові до тебе моя попливла, щоб ти її кожну хвилину почути, кохана, могла. i навіть, коли серед ночі заплющиш ти очі ясні, i тут щоб знайшло моє слово тебе у найглибшому сні. або хотів би я в слово єдине вмістити всю думу смутну, віддать його вільному вітру - нехай би одніс вдалину. нехай би печаль в отім слові до тебе моя попливла, щоб ти її кожну хвилину почути, кохана, могла. i навіть, коли серед ночі заплющиш ти очі ясні, i тут щоб знайшло моє слово тебе у найглибшому сні. (тему,ідею,художні засоби ть

👇
Ответ:
rahimzhan20p0dqkg
rahimzhan20p0dqkg
24.04.2020
    Проаналізувати поданий вірш пропоную так:
Ім'я автора: Генріх Гейне.
Назва твору: "Хотів би я слово єдине...".
Тема: розповідь про кохання ліричного героя. 
Ідея: кохана жінка має чути слова любові щомиті.
Вірш.розмір: амфібрахій (тристопний): ˘ ¯ ˘
    Художні засоби:
Епітети: душа смутна, вільний вітер, очі ясні, найглибший сон.
Звертання: кохана. 
Уособлення: вітер - нехай би одніс в далину; нехай би печаль...попливла. 
    У творі розповідається про кохання ліричного героя. Ця розповідь лунає, наче пісня. В ній ми бачимо тривожні думки Г. Гейне, його роздуми про любов та таємничий образ коханої жінки.
4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ученик705
Ученик705
24.04.2020
Коли я перейшла у 10 клас.Це велике  продовження міста знань.Я згадую декілька класів .Я думаю що це майже відповідальна  частина мого шкільного життя згадую шкільні пригоди,події.Додалося багато придметів,які деякі легкі або складні.Мій улюблений предмет це англійська мова.Тепер у нас буде по 7 уроків і не буде вільного часу.потім відповідальність в класі староста,редактор преси,декоратор та багато іншого.За цей рік прийшли новенькі учні,які прийшли навчатися.Я з однією дівчинкою познайомились,її звати Маргарита.Надіюсь,що цей рік буде щасливим,навчальним  та незабувальним.   
4,4(25 оценок)
Ответ:
NikoBellic99
NikoBellic99
24.04.2020

українські народні родинно-побутові пісні дуже різноманітні за тематикою, настроєм, художніми засобами виразності. у них правдиво відображено все життя українського народу, багатство його духовного світу, найзаповітніші мрії і прагнення. великий знавець українського фольклору, письменник михайло стельмах зазначав: «нема такої значної події в житті народу, немає такого людського почуття, яке б не обізвалося чи рокотом грому, чи ніжною струною в українській ліриці, яку по праву можна назвати нашим національним скарбом і перлиною світової народної творчості».

 

серед найпоширеніших родинно-побутових пісень — пісні про кохання, пісні про родинне життя, колискові та жартівливі пісні. у піснях про кохання всі перипетії стосунків двох: і перше несміливе почуття, яке боїться виказати себе навіть поглядом, і відкрите утвердження щастя закоханих, і сумніви та образи, і біль розлуки, і невтішне горе зраджених, і мрії про майбутнє одруження. виспівуючи свою любов, дівчина добирає зворушливі у своїй простоті й правдивості слова. для неї від миленького кращого немає, бо гарне у нього все: і «любая розмова», і «що сам молод, під ним кінь ворон, ще й в сопілку грає! », навіть його сліди їй дорогі: «та вирву я, вирву кленовий листочок, прикрию, пристелю милого слідочок…» в уяві юнака також постають найпоетичніші образи, коли він думає про свою милу — червона калина, чорноброва, пишна, «серденько, рибонька, дорогий кришталю».

4,5(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ