М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Хто з українських письменників писав про красу рідного слова,и в якому твори це зоображено?

👇
Ответ:
maksatkuliyev4
maksatkuliyev4
19.06.2021
почiму ты не красiваi
4,6(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
607156
607156
19.06.2021

Відповідь:

погані (на мій погляд) вчинки: частина перша трилогії: підкоп під свинарник (хоч і з благородною ме-тою будівництва метро); випустили під час лекції у клубі пугутькало, повісили на телевізійну антену старі дідові підштанники; влаштували "тореадорський виступ" з коровою; зірвали урок (наприклад, коли приче-пили дзвоник на шию цуценяті), під час екскурсії до Києва втекли, щоб слідкувати за Бурмилом і Кни-шем;  ледве не попили термос з глобулусом; проігнорували підготовку до екзамену; влаштували розгардіяш на баштані, частина друга трилогії: не підготувалися до спектаклю; частина третя трилогії: Ява поцупив фотоапарат Бардадима, Ява оббризкав багнюкою з калюжі Гребенючку у новенькому платтячку,

гарні вчинки: частина перша трилогії: врятували цуценя з закинутої криниці, допомагали юннатам укріплювати греблю і розчищати озерце; завжди підтримували один одного ( на баштані; Павлуша без друга відмовився їхати у табір, разом готувалися до переекзаменовки Яви);  не дали Книшу зруйнувати греблю на озерці з глобулусом; частина друга трилогії: подали ідею створити театр у селі; заступилися з Вальку і нам"яли вуха Будці (Толіку); до Будці вибратися з дренажного колодязя; з величезними пригодами, але таки повернули годинник власнику; частина третя трилогії: Павлуша заступається за Ганьку Гребенючку, Ява під час повені догадався покликати на до військових з їхньою технікою, Павлуша рятує Яву з пастки у затопленій хаті, хлопці повертають бабі, врятовані Явою, листи з фронту її чоловіка; хлопці "рятують" вчительку від закоханого у неї лейтенанта Пайчадзе.

Пояснення:

4,5(96 оценок)
Ответ:
albekova1
albekova1
19.06.2021

Вульгаризми.

Часто вживаються письменниками задля надання творові особливого побутового колориту чи характеристики низького культурного рівня зображених у ньому персонажів («Енеїда» І.Котляревського, «Кайдашева сім'я» І. Нечуя-Левицького, «Між двох сил» В. Винниченка, новели В. Стефаника, усмішки Остапа Вишні тощо), подеколи притаманний певній літературній течії, як, приміром, «котляревщина» чи авангардизм. Вульгаризм гається найчастіше в сатиричних та гумористичних жанрах, однак він трапляється і в ліричних творах.

Поема «СОН» — перший сатиричний твір Шевченка і перший у новій українській літературі твір політичної сатири, спрямований проти соціального й національного гноблення українців, а також проти рабської покірливості народу.

Частина поеми є гротескною карикатурою на вище чиновництво й царизм. Недарма ж саме ця поема стала справжньою причиною арешту Т. Шевчен­ка й заслання на солдатчину в казахські степи.

4,6(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ