нещодавно на уроках української літератури ми познайомилися з твором я. стельмаха «химера лісового озера, або митькозавр із юрківки». цей твір надзвичайно мені сподобався, як і всі його герої, але все ж найулюбленішим персонажем є митько. одразу, ще з перших рядків твору видно, що митько – людина дії, адже це саме він має найбільше розвинуту фантазію, яка проявилася у його «демосфенській» промові перед від’їздом. також він дуже рухливий та непосидючий, адже ну ніяк не міг всидіти над студіюванням «книжкової скарбниці». сергійко набагато спокійніший за свого друга, і довго вагається над прийняттям серйозних рішень. водночас митько – не боягуз. можливо, навіть відважніший за свого приятеля, адже оселитися біля озера було його ідеєю, та й рятувати василя кинувся саме він. але, на мою думку, це також свідчить про його великодушність та, звісно, вміння прощати помилки. скоріше за все, саме ці чесноти роблять образ митька привабливим та по-своєму оригінальним. мені здається, що він може стати хорошим прикладом хоча б для мене, а тоді – й для моїх однолітків та наступних поколінь
По-перше,мета-це тільки початок руху до чогось нового. Кожна людина ставе собі за ціль досягнення чогось нового. Та одна втілює свою мету в життя, а інша обмежується тільки думкою про неї.
По-друге, з часом наші погляди на життя змінюються, тому ми змінюємо свої цілі. Та якщо не працювати над метою, то вона просто буде змінюватися з часом і нічого хорошого з цього не вийде, тільки ти втратиш час на корисні для тебе речі.
По-третє, досягти своєї мети-це найкраще, бо саме ти побачиш свої старання. А разом із тобою пишатимуться і рідні. Без руху до мети, вона так і залишиться забутою всіма, ніхто навіть не згадає про неї через деякий час.
Отже, щоб досягти своєї мети в житті потрібно працювати, ставити нові цілі, дотримуватися порядку та досягати поставленої мети. Досягнувши свою мету-ти можеш з гордістю показати світові та собі, що ти зміг виконати її, а не просто змінити на більш просту.
якось так, сподіваюся до