М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. «мартин боруля» і. карпенка-карого — це: а комедія; б трагедія; в драма; г трагікомедія. 2. хто з героїв твору до багачів горнувся, а на голоту дивиться згорда, хоч сам вийшов з бідноти («хіба ревуть воли, як ясла повні? »)? а чіпка; б батько чіпки; в грицько; г максим. 3. «польова царівна» — так назвав п. мирний одну із героїнь роману «хіба ревуть воли, як ясла повні? ». це: а мотря; б галя; в христя; г баба оришка. 4. в уривку: «вона і перше любила пишно вбратись, а тепер навіть у будень носила шовкові хустки, дорогі й писані мудро, блискучі дротяні запаски, а важкі згарди гнули їй шию» сказано про: а марічку з повісті «тіні забутих предків»; б рахіру з повісті «земля»; в палагну з повісті «тіні забутих предків»; г анну з повісті «земля». 5. тема влади землі над селянином розкрита у творі: а «інтермеццо»; б «земля»; в «лісова пісня»; г «камінний хрест». 6. з яким твором перегукується драматичний етюд о. олеся «по дорозі в казку»? а «лісова пісня» лесі українки; б «мойсей» і. франка; в «момент» в. винниченка; г «земля» о. кобилянської. 7. складний шлях пошуку ідеалу життя розкрито у творі: а «момент»; б «по дорозі в казку»; в «інфанта»; г «чари ночі». 8.«шість прикмет має людина: трьома вона подібна на тварину, а трьома на янгола…» є епіграфом найвідомішого твору в. під- могильного: а «остап шаптало» б «невеличка драма» в «в епідемічному бараці» г « місто» 9.«учнівською» першою збіркою б.-і. антонича вважають а «три перстені» б «зриви і крила» в «вітражі й пейзажі» г «привітання життя» 10. гасло «геть від москви! дайош психологічну європу» належить: а олександру олесю б володимиру винниченку в миколі хвильовому г максиму рильському.

👇
Ответ:
MARI5368334
MARI5368334
17.11.2020
1-Г 2-В 3-Б 4-В 5-Б  8-г 9-Г 10-В
4,8(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
asdx1984
asdx1984
17.11.2020

Милосердя, чуйність, доброта завжди були притаманні нашим співвітчизникам. Цілком закономірним і природним вважалося до нещасному, знедоленому, захистити скривдженого, немічного і старого, дати притулок бездомному, поділитися останнім шматком хліба з голодним. Чуйність і доброта просто необхідні в житті людей, причому не тільки тим, хто потребує до а й тим, хто надає цю до Адже навіть звичайне добре слово, промовлене вчасно, може дуже до людині.

Будь-яка родина бажає виховати порядних, добрих дітей. Так і дядько Кирило виховував свого племінника Климка, головного героя повісті Г. Тютюнника. Хлопчик рано залишився сиротою, і дядько любив Климка, як рідного сина, а іноді й балував його гостинцями, які привозив з чергового рейсу. Він привчав хлопчика до самостійності і стежив за його успіхами у школі. Зі свого боку Климко відплачував такою ж турботою і любов’ю. Хлопчик вмів прибиратися, готувати їжу, він був турботливим, чуйним, організованим. І це далеко не весь перелік позитивних рис характеру Климка.

4,8(68 оценок)
Ответ:
wylia
wylia
17.11.2020
«Тореадори з Васюківки» план до твору 1. Недобудоване метро 2.Невдале прославлення тореадорів 3.Сміливість Яви 4. Стихійне Лихо «Тореадори з Васюківки» план  1.Свиня Манюня у метро під свинарником 2. Бій биків з участю корови Контрибуції 3. Пригоди у Києві 4. Екзамен. Переекзаменовка 5. Ява-Кукурудзо шукає острів 6. Порятунок Собакевича з колодязя 7. Утопленик. Незнайомець з тринадцятої квартири 8. Добрий Максим Валерянович 9. Нічні пригоди у печері 10. Розкрита таємниця годинника 11. Дива діда Соломона 12. Лихо в селі 13. Відважний Ява 14. Трое невідомих 15. Весілля вчительки і лейтинанта
4,7(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ