Сьгоднішній ранок був надзвичайно гарний та несподіваний.За вікном танцювали сніжинки.Це - зимовий ранок.
Ліс у таку пору,не спить ,він оживає.Яка ж це краса.Маленькі ,чепурненькі сніжинки виблискують як скельця.
Аж ось хтось біленький пробіг повз ялинку.Це зайченя.Воно любить гуляти зимою,але боїться хитрої лисички.
Объяснение:
вже вже півтора століття діти й дорослі зате чуються двома книжками Льюїса Керролла про про пригоди дівчинки ім'я Аліса пригоди аліси в країні див так крізь дзеркало й що там побачила Аліса або Аліса в задзеркаллі книжки аж ніяк не застаріли до цих пір хоча перша з них була написана у1865 а друга 1871
Головна героїня твору пригоди аліси в країні див англійська дівчинка Аліса віком семи років. добре добре вихована, звикла звикла чемно поводитися. вона ввічлива з усіма героями твору, навіть з найдивовижнішими мешканцями країн див. крім крім того Аліса дуже смілива, кмітлива кмітлива і допитлива дівчинка. попавши у країну, де все є незвичним, вона нерозгублюється і намагається зрозуміти, що там до чого
Історики та літературознавці вважають, що що по образом Аліса була реальна дівчинка, яку звали Аліса Ліддел. з з сім'єю ліддел льюїс керролл був знайомий. казку про алісу в країні див автор вигадав на прогулянці на човні щоб розважити трьох сестер ліддел, одною з яких була Аліса.
Відповідь:
У першу збірку творів Лесі Українки “На крилах пісень” увійшла чудова поема “Давня казка”. Цю поему вона написала у 1893 році. На ту пору Леся Українка вже була зрілим поетом. Своє місце як митець, письменниця бачила лише серед найпередовіших, революційних представників суспільства – серед робітників. У поемі “Давня казка” і йдеться про роль поета і його творів в суспільному житті. Тому головний герой цього твору – поет.
Зовнішній портрет свого героя поетеса зображує так:
На обличчі у поета
Не цвіла урода гожа,
Хоч не був він теж поганий, –
От собі – людина Божа!..
Його звичайною зовнішністю, та ще й Фізичним нездужанням, поетеса підкреслює, що краса людини не в зовнішніх ознаках, а в її духовних якостях. Леся Українка оспівує талант свого героя: його поезія була “і дзвінкою, і гучною, бо розходилась по світу стоголосою луною”. За цю незвичайну здібність – творити вірші, у яких можна знайти і розвагу, і пораду, співця дуже любили люди, особливо молодь.
Пояснення:
Який чудовый ранок взимку,ты тільки прокинувся,а вже бачиш як за вікном сяє сніг немов кришталики,та як кличе тебе піти грати на вулицю.
Ліс узимку немов лісова казка.Дерева вкриті білими шубами,кришталики на піньочках виблискують.Справді немов у казці.
І тут ті раптом зустрічаєш зайця котрий несе у зубак щось смачненьке своїм дітлахам зайченятам гати у вікно взимку як падає сніг-одне задоволення,одразу з"являється казковій настрій.Зима це чудово,це час для зимоих розваг дітлахів.