М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Що з переліченого не належить до періоду "трьох літ" 1 "кавказ" 2 "стоїть у селі суботові" 3 "на панщині пшиницю жала.." 4 "велики льох"?

👇
Ответ:
янина1511
янина1511
03.05.2022
2 "стоїть у селі суботові" 
4,4(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SashaZorikhina
SashaZorikhina
03.05.2022

Відповідь:

1. У циганській сім"ї

2. В основному жебракували, а чоловіки ще й займалися  крадіжками або переховуванням краденого. Цитата "Вони їздили по селах, жебрали, збирали де яєчко, де жменю муки або кукурудзи, викопували зі смітників брудні й подерті ганчірки і виладновували увечері з гарби таку силу різнорідних ре-чей, що трудно було вірити, аби всі вони дістались їм із доброї волі милосердних людей". "Плавні були добрим місцем до схованки краденого, а старий і молодий цигани жили з ними душа в душу та сміливо звірялись їм із усіх таємниць небезпечного ремества"

3. У сусідньому селі найнялася до заможного болгарина перемивати вовну. цитата "... в першому ж таки селі вони одвели її до заможного болгарина, який найняв Соломію перемивати вовну"

4. Тому що підозрювали, що він разом із циганами займається крадіжками. Цитата: "...набігли на циганську хатину турецькі жовніри, зробили трус, познаходили в плавнях якесь манаття і пов'язали всіх, хто був у хаті, навіть слабого Гіцу. Надаремне Остап запевняв, що він чужий тут, надаремне оповідав, як він опинився у плавнях, його не слухали..."

5. Спершу вона давала хабаря, щоб Остапа відпустили, а  коли це не спрацювало, вирішила відбити Остапа у турецьких конвоїрів. цитата "...Соломії трохи розвиднілось. Коли тільки річ у грошах,— вона заставить себе, а роздобуде їх...", "Він дістане собі і їй рушниці ... вони вийдуть на берег уранці, відв'яжуть чужий човен і випливуть на річку. Там вони чекатимуть, аж везтимуть Остапа, і нападуть на турків..."

Пояснення:

4,7(62 оценок)
Ответ:
Belgorodov33
Belgorodov33
03.05.2022

Тема «Гер переможений»: зображення гуманного ставлення до полонених німців, які відбудовували зруйноване місто (взаємостосунки Фрідріха з дітьми, самотніми жінками). Ідея «Гер переможений»: засудження війни, жорстокості; уславлення гуманізму, чуйності, доброти. Основна думка: ненависть, зневажливе ставлення до полонених німців змінюється на доброту, чуйність, співпереживання, бо німець — заручник фашизму. Жанр «Гер переможений»: новела. Композиція «Гер переможений»  Експозиція: полонені німці зводили будинки. Зав’язка: ставлення Фрідріха до українських дітей, жінок-вдів. Кульмінація: хвороба, а потім самогубство Фрідріха. Розв’язка: знайдена в стіні квартири фотокартка з двома дівчатками — згадка про полоненого німця. Сюжет «Гер переможений»  Полонені німці зводили будинки у зруйнованому ними місті. Серед німців привертав увагу дітей і жінок Фрідріх. Він розкопав невеличку клумбу, обгородив її і посіяв нагідки. Діти знищили цю клумбу і на її місці поставили хрест, зроблений з паличок і зв’язаний травою. Жінки із співчуттям ставилися до полонених. Фрідріх співав дітям, жінкам виробляв із шматків цегли прикраси. Тяжко захворівши, Фрідріх закінчив життя самогубством. Як згадка про нього, на вулиці у зимову пору розцвів ногіток, а у стіні будинку, який зводили полонені німці, в рукавиці була знайдена фотокартка з двома дівчатками. Вона належала Фрідріху.

Объяснение:

4,8(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ