М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти історію подорожі з іваном силою

👇
Ответ:
T4ffy
T4ffy
12.09.2020
Я люблю гуляти та подорожувати з іваном силою. це неймовірна людина. він завжди потрапляє в неймовірні пригоди. я також неймовірної вдачі полюбляю подорожувати по різних куточках світу. і якось ми з Іваном силою домовилися поїхати в іспанію. відомо що славний герой там побував уже, але він згодився показати мені її, я була в захваті від побаченого. ми прибули до барселони він показав в ній красиву саграду фамілію та допоміг там працівникам. далі ми поїхали в мадрид (столицю) там він показав де живе президент іспанії . виявилось що вони давні друзі. тому я змогла ще й побувати в палаці президента. і тут раптом король іспанії пропонує вийти на ринг позмагатися з найсильнішим силачем іспанії Марком. іван сила приймає виклик короля.
другий день в іспанії. от от почнеться змагання. прийшли відомі люди і всі вболівати за марка, я одна за свого силача. іван сила перемагає і король на всю країну заявляє що іван сила переможиць.
4,4(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Logas25743
Logas25743
12.09.2020

Народилася 31 березня (13 квітня) 1906 року в Полтаві. Дочка журналіста та письменника Дмитра Олексійовича Іваненка. Навчалася в гімназії, потім у робітничій школі. 1922 року вступила до Полтавського інституту народної освіти.

У 1926 році закінчила факультет соціального виховання Харківського інституту народної освіти, у 1931 році — аспірантуру при Українському науково-дослідному інституті педагогіки, керувала секцією дитячої літератури у Київській філії цього інституту. Була вихователькою в дитячій колонії імені Горького під керівництвом Антона Макаренка.

У 1932–1939 працювала працювала у видавництві «Молодий більшовик», у 1947–1951 роках — у журналі «Барвінок». У 1939–1957 роках мешкала в Києві у будинку письменників Роліті.

Померла в Києві 17 грудня 1997 року. Похована на Байковому кладовищі.

4,4(85 оценок)
Ответ:
киса798
киса798
12.09.2020

Федько побачив Толю, який плакав і чекав на те, що Федько скаже правду. Федько багато разів таким допомагав Толі, але не сьогодні. Федько був дуже злим на Толю, через біль, що супроводжував Федька кожного дня. І в цьому винний був тільки Толя. Федько підняв голову, дивлячись на батьків. І сказав:

- Не тягнув.

Мати с подивом дивилася на свого сина. Вона вперше почула, що ії син невинний.

Батько Толі подивився на нього з палаючими очима, а потім потяг додому. Федько ж із матір'ю прийшовши додому розповів усе, що сталося. Мати йому повірила, бо Федько ніколи не брехав

4,5(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ