М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.до пісень календарно-обрядової поезії зимового циклу належить: а) «кривий танець»; б) «ой біжить, біжить мала дівчина»; в) «ой хто, хто миколая любить»; г) «ой кувала зозуленька». 2. урочиста, похвальна пісня, в якій возвеличується якесь явище, особа, подія називається: а) історичною; б) стрілецькою; в) гімном; г) народною. 3. пісня «купайло, купайло» належить до а) пісень зимового циклу б) пісень літнього циклу в) пісень весняного циклу 4. героя якого твору стосується висловлювання е. елліота: «ми ніколи не зможемо любити землю, якщо не полюбимо її в дитинстві? а) сашка (о. довженко. «зачарована десна»); б) федька (в. винниченко. «федько-халамидник»); в) павла (с. черкасенко. «малий горбань»). 5. чого не любив чинити федько (в. винниченко «федько-халамидник»)? а) ображати людей похилого віку; б) брехати і видавати товаришів; в) здобувати гроші крадіжкою. 6. у кого з героїв твору і. жиленко були очі-намистинки? а) гнома («гном у буфеті»); б) жар-птиці («жар-птиця»); в) діда мороза («підкова»). 7. внутрішній, прихований зміст якого-небудь висловлювання називається: а) паузою; б) підтекстом; в) прислів’ям. 8. як звали корову, з якою ява і павло намагалися організувати поєдинок (в. нестайко «тореадори з васюківки»)? а) контрибуція; б) білка; в) чарівниця. 9. яке завдання запропонувала виконати вчителька школярам під час літніх канікул (я. стельмах «митькозавр з юрківки, або химера лісового озера»)? а) зібрати колекцію комах; б) змайструвати клітку для кроліков; в) назбирати лікарьских трав. 10-11.високий рівень напишіть твір-мініатюру на одну з тем: 1. мої пригоди під час відпочинку або подорожі. 2. краса рідної землі (за вивченими художніми творами). 3. мова — це пісня душі, покладена на слова. 4. люби батьків своїх, бо вони цього варті (за вивченими літературними творами).

👇
Ответ:
victoriaanna1
victoriaanna1
05.04.2023
1)в) 2)а або г 4) 5)б 6) 7)б 8 а 9а
4,4(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ubsxydbzed
ubsxydbzed
05.04.2023
Диктант — від латинського слова «дікту» — диктувати. А ще «діктаре», що означає «розпоряджатися, наказувати»..Азбука — раніше алфавіт звучав так: аз, букі, веді, глаголь, добро, ... З назв перших двох букв і з’явилося слово азбука.
Олівець — Писати — щодо писання, то давній корінь цього слова українська, можливо, успадкувала з індоєвропейських часів. Проте з іншим значенням — пістрявий, пестрий «строкатий» (корінь pьs-). Значення «писати, малювати» зафіксовано лише у слов’янських, балтійських мовах (лит. piẽšti «малювати», прус. peisāi«пишуть»), а також у деяких індоіранських. У слов’ян і балтів це значення (корінь pis-) могло розвинутися під впливом усе тих самих давніх арійських мов, що панували в першому тисячолітті до нової ери в Наддніпрянщині. Принаймні серед їхніх носіїв було чимало письменних людей, без яких не могли обійтися торгівля та дипломатичні відносини. Корінь piś- у індоіранців позначав процес різьблення, карбування, висікання, вирізання (а ще — нарізання м’яса). Семантичний зв’язок із писанням простежується чітко. Pеśa від того ж кореня означало «орнамент, візерунок», pēśalá — «прикрашений, приємний, красивий», pēśakāra —«вишивальниця», дослівно «та, що робить візерунки». Як бачимо, з цим коренем пов’язані українські слова писанка, писанкарство, розписувати, розписний, 
вислів «неписана краса»
4,8(26 оценок)
Ответ:
Matimatichka
Matimatichka
05.04.2023

Привіт Павлусе!

Я прочитав у творі як ти живеш.Це для мене якось дивно.Нас батьки виховують бути працьовитими,дружелюбними,допомагати іншим.А ти навіть лінувався ходити на прогулянку,так жити неможна.Не можна надіятись на що Бог тобі щось пошле при цьому цього не старатися та не добиватися цілі.Добре що тобі пощастило коли кинули у вікно дохлого хорта ,а він розсипався у дукати.Потрібно щось робити,а не ледарювати!Тобі пощастило в житі адже на все воля Божа.Якщо Бог не захотів би тебе зробити щасливим, то лише тоді б ти відчув що таке лінуватися!Зміни своє життя в кращу сторону!

4,7(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ