М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скільки років т шевченко був кріпаком і засланні.чи знищили вони в ньому митця і особистість.відповідь аргументуйте

👇
Ответ:
yatsunvalya
yatsunvalya
30.01.2023
Років 10 з 1847 - 1857 рр. В Т. Шевченку вони не знищили митця і особистість , адже він не перестав писати вірші , не розлюбив Батьківщину , залишився тим самим вірним , люблячим патріотом і захисником своєї країни
4,6(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
peter0707
peter0707
30.01.2023
Славко Беркут - добрий, співчутливий, довірливий, товариський, як з батьками, так і з друзями. Восьмилітній хлопчина уже замислюється над життєвими випробуваннями і готується до них. Він вміє ставити чітку ціль і впевнено йти до неї. Завдяки своїй наполегливості та самокритиці Славко прагне досяти мети - стати найкращим фехтувальником. Юнак захоплюється природою, а особливо печерами. Любить розгадувати таємниці. Маючи хворі ноги, він приймає ліки і йде на ковзанку. Це вказує на справді вольовий характер героя.
4,6(61 оценок)
Ответ:
kamilskylinep0a6rx
kamilskylinep0a6rx
30.01.2023
Твір «Добро перемагає зло»

Протиборство добра й зла триває споконвіку. Воно триватиме, мабуть, вічно. Це дві протилежні сили, які щільно взаємодіють між собою. Кожна прагне переважати над іншою, ширитися та заволодівати більшою кількістю прибічників. Не є важливим, як ми називаємо їх: добро та зло, Бог та Диявол, істина й облуда тощо. Важливо знайти собі місце у межах цієї вічної суперечки.

Для себе треба вирішити, що розуміти під кожним із цих понять. Адже ми не усвідомимо й не відчуємо на собі дію цих двох сил, якщо не побачимо їх наочно. Мені у цій нелегкій справі вибору орієнтирів до у свій час мудрість нашого народу, яку він зберіг для нас в усній народній творчості. Збірочка українських народних казок, які мені колись подарувала мама, справила на мене незабутнє враження. Про мудрість та повчальність бабусиних приказок годі й казати.

Народні казки ховають у простих формах споконвічні істини. Розгледівши їх, ти формуєш у собі стійкі принципи та моральні якості. Казка про паляницю навчила мене відрізняти щедрість від жадності. Мудра дівчина з однойменної казки показала, як кмітливість та чесність може переважити хитрість. Казка про правду і кривду наочно показує руйнівну силу зла. В той час, як протилежна йому сила – добро – сприяє розбудові, життю, радості.

Одне прислів’я каже не гнатися за двома зайцями, бо жодного не впіймаєш. Тобто вчить нас скромності – гідній доброї людини якості. Інше дає настанову відрізняти зерно від полови, тобто бачити фальш, обман.

Тож давайте усвідомимо, що є добром, а що злом спершу для самих себе. Тоді ми чинитимемо по правді й справедливості. Стаючи на сторону добра, ми допомагаємо йому перемогти у цій одвічній боротьбі.
4,5(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ