М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Віршовий розмір вірша "гімн" іван франко. вот текст, это первый столбик: вiчний революцйонер - дух, що тiло рве до бою, рве за поступ, щастя й волю, вiн живе, вiн ще не вмер. нi попiвськiї тортури, нi тюремнi царськi мури, анi вiйська муштрованi, ні гармати лаштованi, нi шпiонське ремесло в грiб його ще не звело. заранее ! )

👇
Ответ:
chinyakova97p02efn
chinyakova97p02efn
26.12.2020
Розмір вірша - двостопний хорей
4,5(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
саидолим
саидолим
26.12.2020

Композиція твору “Місце для дракона” Юрія Винничука

Пролог. Спокій і затишок запанували в князівстві, люботинці відвикли боронитися, запанувала нудьга безроздільно, викликаючи неймовірну лінь і розмореність.

Зав’язка. “Так і оголосіть: хто переможе дракона – пошлюбить князівну і сяде на престолі. Бій з Драконом – святе діло.” Тут народ валом повалив.

Розвиток дії. Через Пустельника Князь познайомився із Драконом, втерся йому в довіру і попросив до в такому делікатному ділі – віддати життя заради ння Люботина”. Кульмінація. І Лицар, заплющившись, навідліт рубає мечем у те око, в якому він, наче у дзеркалі та в цю мить надлітає джура і спис його з розгону впивається, мов жало оси, а голова Драконова сіпається. Дракон важко падає, голова його гупає об землю, і чи то почулося Лицарю, чи справді долинуло: “Дякую”.

Розв’язка. Дракон убитий, новий князь знайдений, до того ж саме той, кого вподобала молода князівна, але старий Князь не знаходить собі спокою, його мучить совість. Він приходить час від часу на могилу Дракона, я кого похоронили біля Пустельника, розмовляє з ними, наче із живими, і незабаром й сам помирає біля їхніх могил.

«Місце для дракона» — дитячий історико-фентезійний роман, написаний українським письменником Юрієм Винничуком у 1990 році.

4,6(57 оценок)
Ответ:
razebal
razebal
26.12.2020

1. Як полонені німці ставилися до зведення будинків? - з любов'ю і розпачем.2.Як звали полоненого німця? - Фрідріх. 3.Що було знайдено у стіні будинку? - фотографію дівчаток.4.Як ставився німець до дітей? - співав німецькою.5.Чим пригощяли жінки полонених німців? - вареною картоплею.6.Діти свое місто, розруйноване під час війни, називали: - злиденним.7.Під осінь німець захворів і йому на відмінну від інших полонених дозволялося. - лежати під стіною барака.8.Із цегли Фрідріх виробляв: - прикриси.9.Що нагадало жінці про Фрідріха з того часу, коли минуло півстоліття? - квітка біля вікна.10.Які квіти посіяв Фрідріх? - нагідки.11.Фрідріх полюбляв показувати фотокартку, на якій можна було побачити : - двох дівчат у білих сукенках і білих черевичках.12.Про що хотіли спитати дівчата зображенні на фотокартці? - „Вы не знаєте, де наш тато

Подробнее - на -

Объяснение:

4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ