М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому любов возвеличує людину й водночас завдає її страждань

👇
Ответ:
Тому, що коли почуття взаэмні- люлмеа возвеличуэться, а коли навпаки- людина страждаэ
4,5(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ИльяК2806
ИльяК2806
19.12.2021

1. Чорна рада - П. Куліш

2. Тема  твору -  розповідь про історичну події під назвою Чорна рада, що відбулася в Ніжині в 1663 році

3. Приїзд батька й сина Шрамів на хутір Хмарище до Череваня, знайомство Петра Шрама з родиною Череванів, спілкування з Божим Чоловіком — бажання Шрама заручити Петра й Лесю — Шра­ми й Черевані в Києві, розмова з незадоволеними міщанами — зна­йомство Лесі з Кирилом Туром — зустріч Череваня й Шрама з Якимом Сомком у Києво-Печерській лаврі — вечеря Сомка, Шрама, Череваня, Тура й Лесі в Києві, натяк Тура на викрадення Лесі — нічне викраден­ня Лесі, двобій Кирила Тура з Петром Шраменком — гостини Шрама на хуторі в Гвинтовки, недалеко від Ніжина — зустріч Петра Шраменка з Кирилом Туром, сніданок у нього вдома — покарання біля стовпа Кирила Тура в урочищі Романовський Кут, повернення Кирила й Пет­ра додому — перипетії в Ніжині — Чорна рада в Ніжині — обурення об­дуреної черні, розчарування її в Брюховецькому — пропозиція Тура по­рятувати ціною свого життя Сомка (у в’язниці) й відмова останнього — засудження Тетерею на смерть старого Шрама («як бунтівника») — од­руження Петра Шраменка й Лесі.

4.Стосунки між Україною та Росією , історичні події України, батьки і діти, любов і зрада, козацька честь

5. На мою думку у творі порушуються актуальні теми нашого часу, коли я читала то нібито пережив(ла) всі ці історичні події

6. Отже, Чорна рада це історичний-роман на який обов'язково знайдуться свої читачи та любителі

4,8(78 оценок)
Ответ:

Головний герой повісті-казки жив у Стокгольмі з названими батьками, для яких він був лише зайвим клопотом. Гостро відчуваючи самотність, хлопчик Буссе мріяв про сильного і люблячого батька, як у його друга Бенка. Але раптом життя головного героя змінили чарівні предмети – золоте яблуко, ключ до Країни Далекої, джин з пляшки. Вони до хлопчикові полишити злий земний світ і потрапити у світ добра й любові. У казковому світі він отримав усе, чого так не вистачало в реальності: нове ім’я, трояндовий садок, вірного коня Міраміса, а головне – рідного тата-короля.

У кожній казці вирішується одвічний конфлікт добра і зла. Ця казка не є виключенням. У ній є втілення зла – жорстокий лицар Като і його мертвий світ (зачаровані птахи, безлюдні озеро, ліс, чорна гора). Юний лицар Міо переміг злі чари, але не сам, а з до вірних товаришів – Юм-Юма і маленької дівчинки, перетвореної на птаха, що своїми крилами загасила смолоскип задля ння юних героїв і ожила під чарівним плащем, витканим її мамою. Отже, любов (матері, батька, друга) у цій казці здатна творити справжні дива і перемогти все лихе. Своє щастя хлопчик знайшов не в героїчних пригодах, а в родинному затишку. Але питання, куди ж насправді подівся Буссе – лишається відкритим. А ви як гадаєте?.. Поділіться своїми припущеннями.

4,6(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ