М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Казковi зачин i кiнцiвка,(фарбований лис

👇
Ответ:
online19
online19
25.06.2020
Доброта, любов, чуйність, порядність, самопожертва - в наш час ці слова стали майже анахронізмами. Існує така думка, що суспільство деградує через соціально-економічні чинники. Але ж за часів війни були не кращі умови життя: людина вмить могла втратити все: рідних, дім і попри те залишалася Людиною. Яскравим прикладом цьому може послужити Климко, головний герой однойменної повісті Григора Тютюнника.

Хлопець, залишившись сиротою, ріс в свого дядька Кирила, який любив його і балував як міг (привозив гостинець з рейсу), хоча в той же час вихованню надавалася неабияка роль (слідкував за навчанням у школі, привчав до самостійності). Напевне, саме любов і виховання дядька витворили з Климка ті людські риси, які ціняться понад усе: здатність любити і турбуватися про ближнього від усього серця, аж до самопожертви.

Але у чому ж виявляється та безмежна любов Климка до людей? Після смерті дядька його за до себе жити чужі люди, однак він відмовився, щоб не обтяжувати їх. Але це дрібниця в порівнянні з тим, що зумовило його подорож (а отже і загибель) восени босоніж за 200 км без харчів. Хлопець пішов по сіль у Славянськ з Донбасу, щоб потім виміняти сіль на їжу для друга і його дідуся, а найголовніше, - на молочко для маленької донечки своєї вчительки.

Тобто він вирушив у небезпечну мандрівку заради чужих людей! Що ж, як не любов та турбота про долю близьких могли змусити його до цього? Або потім, у Славянську, що заважало йому залишитись у тітки Марини, яка так вмовляла його стати її названим сином? І не саме почуття обов'язку і відповідальності за долю ближніх штовхало його у зворотній шлях, але любов і турбота про тих, які чекають на нього і на те, що він принесе, як порятунку. І тому хлопець навіть не дочекався повного одужання - вирушив у дорогу.

І останній момент, коли Климко бачить рідне місто і поспішає додому, на шляху йому трапляється солдат, переслідуваний німцем з кулеметом. І в цей час, як і раніш, хлопець не думає про небезпеку для свого життя, він вказує напрямок, де солдат може заховатися.
4,5(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dela19
dela19
25.06.2020
Як я вчуся з посиланням на прочитану гумореску.
Наше життя можна порівняти з будинком. Від самого народження ми починаємо його будувати. І саме від нас залежить чи буде він великий. Якщо ми хочемо мати міцний будинок, то потрібно спочатку зробити фундамент, який закладається в школі. Якщо будемо старанно вчитися, згодом зможемо вступити в університет, знайти професію, а потім і сім'ю. Я це зрозумів, тому не знаходжу легких шляхів, а кожен день наполегливо вчуся. І це дуже цікаво. Адже коженого дня я пізнаю щось нове, кожен новий урок відкриває мені нові цікавинки про навколишній світ. Але не всі так думають і поводяться. Для прикладу візьмемо гумореску Степана Олійника "Чудо в черевику". Хлопчина Вася не любив ходити до школи. Кожен день для нього був мукою. Тому він  знаходив легкі шляхи для досягнення своїх цілей без зусиль. І тут йому на до прийшов "друг". Він сказав, що зна б як отримати з усіх предметів п'ятірки. Василько відразу попросив розказати секрет. Таємниця полягає в тому, щоб забити п'ятак під п'ятку, а коли тебе будуть викликати, то ти все будеш знати. Але це ніяк не до хлопчаку. І замість обіцяного Василько отримав у подарунок мозоль на нозі та ще й декілька двійок. 
Отже,  ніколи не потрібно шукати легких шляхів. Адже вони дуже часто бувають не такими, як здаються на перший погляд.
4,4(26 оценок)
Ответ:
artemmishin7777777
artemmishin7777777
25.06.2020

     Казка про дітей які потрапили у космос на невідому планету.

  Це був звичайний день літніх канікул. Ми з Юрком, Василем та Тарасом сиділи на каруселі і думали у що гратися, бо нам було нудно. Кожен хотів грати у своє, але нікому це не було цікаво. І тут підійшов він.Це був маленький чоловічок метра зростом. Він запропонував піти нам на чарівну планету. Ми були не проти.А що? Усе одно нічого робити. Чоловічок пішов,а ми за ним.І тут ми попали на чарівну планету.Тут ходили шоколадні діти і було море із солодощів. Ми так багато їли солодощів, що у нас розболівся живіт. І тут приходить чоловічок і каже що нам пора додому. Ми не хотіли,але прийшлось. Ми знову пішли за ним і потрапили додому. На цю планету ми ходили кожен день і були задоволені.

4,6(36 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ