М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Кто первый ответит - тому 100 (в сообщении. это возможно! ) нужно ответить на все 10 ! 1. как на укр. будет "черновик", "кувшинка" и "камыш"? 2. что такое "прислів'я" и "приказка"? (на укр. языке! ) 3. что такое "фольклор" и с какого языка оно переводится? 4. больше часа и меньше минуты. (что это? ) 5. 2*4-10= загадки: 1. когда козе исполнится семь лет, что будет дальше? 2. как правильно? 5+7=.. одиннадцать, или адиннадцать? 3. на каком языке говорят молча? 4. в каком городе спрятались мужское имя и сторона света? 5. в каком слове пять "е" и никаких других гласных?

👇
Ответ:
perrezz
perrezz
07.01.2022
1" черновик"-"чернетка","кувшинка"- "латаття"," камыш"- "очерет".
2.Прислів'я - короткий народний вислів з повчальним змістом.
Приказка- це образний вислів чи мовний зворот,який влучно характеризує людину,її вчинки,явища життя і т.д.
3. Фольклор (від англ. folklore — народна мудрість, знання)- усна народна творчість./ це створені народом і існуючі в народних масах поезія ,музика ,театр,танець.
4.Секунда(секундная стрелка больше часовой и меньше минутной).
5. 2*4-10= -2
1. Пойдет 8 год.
2.Одиннадцать.
3.Язык жестов.
4.Владивосток.
5.Переселенец.
4,8(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ноген1
ноген1
07.01.2022
Сава: 

Він був високий ростом, вищий від свого брата, але ніжно збудований, як мати. З лиця подобав також на неї і був би гарний, коли б не його безустанно заблуканий погляд, що мав у собі щось зимного30[30] й несупокійного. З його ніжного, майже дитинячого обличчя вражав його погляд прикро і відтручував від себе. Очей сих не наслідив він ані від тата, ані від мами. Коли очі Івоніки були дзеркалом самої доброти серця й чесноти, погляд у Марійки м'який, звичайно глибокий і зажурений, в усміху несказанно лагідний і гарний, то його очі, великі й сиві, не мали нічого спільного з його дитинячо-молодим обличчям. 

Але він - то вже інша галузь. Росте й горнеться кудись.. . та не до доброго й не до нас. Він роботи боїться, йому танець у голові. Зо стрільбою ходив би день і ніч по полі й по лісі, а про хату думає лише тоді, коли мамалиґа на кружок вивернеться. Йому однаково, чи товар поєний, чи ні,- коби йому спрага не допікала. Йому однаково, яка погода надворі, чи се землі і збіжжю по добру, чи се бджолу не вбиває,- коби він у своїх збитках мав гаразд, коби йому меду доволі, аби потайком із горівкою змішати та бог знає з ким випити! 

Тато його не позволяв йому курити, бо сам не курив, а Григорій усе приносив йому пачку з Гоппляцу, як знав, що в нього вже тютюну не стало, а він хотів курити. В тата пив він горівку лиш 3-4 рази до року - на різдво, на Великдень, на храм і на Новий рік або в м'ясниці,- а тут частували його не раз і не два, а по кілька разів до тижня. А вже найліпша була для нього Рахіра.. . 

Михайло: 

І не саме великий, але плечистий і сильний, а з лиця мов у якої дівчини, лише що над устами засіявся вус. Дівчата в селі знали добре, який він був, одначе він держався від усіх так далеко, був такий соромливий і замкнений, що ніхто не міг про нього сказати, щоб глядів за одною довше, ніж за другою. 

Такий був Михайло! Просто пішов до бурдея, не ївши, щоб товару подивитися, за всім доглянути; аби на завтра пристарати до орання, аби братися до землі. 

Сава про нього так казав: "Михайло був баба, хоч був сильний, як медвідь, і плечі у нього, як у великана, садив на них мішки, як ніщо; хоч, щоправда, до роботи був здатний, як рідко хто перший-ліпший. Але серце було у нього м'яке, як тісто!.. ".
4,7(82 оценок)
Ответ:

ответ: если  продовження до казки "Мишка" Б. Лепкого

Мишка влаштувалась не погано - вона стала жити з новим господарем. Нехай у нього статки були погані, проте це була чесна та віддана людина. Незабаром війна скінчилась. Мишка збігала подивитись, як живе її старий господар. Те, що вона побачила, її здивувало.

Чоловік знов був багатим, проте його покинули усі його знайомі. Тепер він не мав потреби в грошах та почав займатися благодійністю. Мишка зрозуміла, що старий господар отримав гарний урок. Не можна наживатися на чужому горі, бути жадібною людиною без жалості у серці.

4,4(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ