М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Повний віршовий образ вірша шном у буфеті бистро

👇
Ответ:
diasashat11
diasashat11
15.06.2020
Аналіз вірша «Гном у буфеті» Ірина Жиленко — тема, ідея, художні засоби, основна думка та характеристика образу Гнома. «Гном у буфеті» І. Жиленко аналіз вірша Тема: шанобливе ставлення до буфетного гнома який у всі століття живе в реальній дитячій уяві. Ідея: возвеличення почуття пошани, любові до гнома як сімейної реліквії. Основна думка: дитинство — це чарівний, дивовижний час кожної людини, коли вона сприймає все казкове, цікаве, навіть гнома, що «нашіптує … казки». Художні засоби «Гном у буфеті» епітет: «буфетний гном»; метафора: «золотить сервізи», «багріє його ковпачок»; риторичні оклики: «Ая-як!», «.. прислухайся!» Характеристика образу гнома «Гном у буфеті» Гном — давній мешканець людського будинку. Обов’язки гнома: гукав пустунам: «Ая-яй»; слухняним давав шоколадки; золотить на свята сервізи; нашіптує дітям казки. Риси характеру гнома а) чемний; б) працьовитий; в) відповідальний; г) вихований; д) вміє підтримувати дружні стосунки; е) полюбляє смачно поїсти і солодко поспати.
Джерело: http://dovidka.biz.ua/gnom-u-bufeti-analiz-virsha/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua
4,6(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ROLFRUTIN
ROLFRUTIN
15.06.2020
Про видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка писати дуже важко, адже усі подробиці його життя та творчості вже давно відомі та докладно вивчені. Кожен має право висловити свої особисті думки щодо творчості великого Кобзаря українського народу, і я хочу долучитися до цієї почесної місії.Я вважаю, що Т. Г. Шевченко ще за своє життя був приречений стати видатним поетом. А для багатьох наступних поколінь і для наших сучасників він став справжньою легендою і символом, на всі часи перетворився для українського народу знаковою постаттю. Адже творчість Т. Г. Шевченка — це не просто вірші і поеми талановитої людини, а й мудрість, філософія і заклик до боротьби за краще життя.

Колись поет сказав такі слова: «Я не розуміюся достатньо ані на поезії, ані на зброї». З цими словами я не згодний, адже поезія Шевченка для багатьох поколінь наших співвітчизників стала справжньою зброєю.

Объяснение:

4,4(72 оценок)
Ответ:
hola174
hola174
15.06.2020

1.Ключовими фігурами класицизму були поети та драматурги П'єр Корнель,Джон Мілтон і Джон Драйден.

2.  Класицизм представлений насамперед іменами живописців Саломона Брея, Пітера Греббера, художника і митецтвознавця Герарда де Лересса. Найвидатнішим представником французького класицизму вважають художника Ніколя Пуссена.Ключовими фігурами британського класицизму були художники Пітер Лелі і Годфрі Неллер.

3. Найвидатнішими представниками французького класицизму вважають архітекторів Франсуа Мансара,Якоба ван Кампена, Пітера Поста, Крістофера Рена і Вільяма Кента. Великий вплив класицизм справив також на шведських аріхтекторів батька і сина Тессінів — проте, за всієї схожості їхнього стилю з творіннями Рена і Мансара, його зазвичай іменують «скандинавським бароко».

4,4(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ