М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чим не схожі том соір і поліана (характерами так д)

👇
Ответ:
dimabahov33
dimabahov33
17.06.2020
Том и Поллианна - дети, поэтому мне интересно было про них читать. У детей одного цвета волос. Замечу, что оба были храбрыми: парень не побоялся сказать правду на суде, а девочка смело преодолевала свою болезнь. Оба были веселыми и жизнерадостными, их не пугали трудности. С удовольствием бы не выполняли правил, но все же слушали взрослых, были благородными. Дети были очень интересными, с большим увлечением познавали мир. Также были большими фантазерами и мечтателями . Том придумал закон, управляющий поступками людей, а Полианна «игру в радость» . Жили дети у тети.
Вместе с тем, они имели много отличий. Напомним,что Том - мальчик, а девочка Поллианна. Том всегда имел друзей, а Поллианна нашла друзей только через некоторое время. Девочка была трудолюбивой, всегда выполняла то, что говорила тетя, зато мальчик старался избежать работы. Том имел брата, а Поллианна не имела брата, она очень скучала по отцу.
Произведения очень мне понравились , потому что они правдивы, детские, интересные и увлекательные, я с удовольствием читала их от начала до конца.
4,4(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Smash2302
Smash2302
17.06.2020

«РУСАЛОНЬКА ІЗ 7В АБО ПРОКЛЯТТЯ РОДУ КУЛАКІВСЬКИХ» ГОЛОВНІ ГЕРОЇ «Русалонька із 7в або Прокляття роду Кулаківських» головні герої та їх характеристика викладена в цій статті. Ця інформація до зробити аналіз твору. «Русалонька із 7в або Прокляття роду Кулаківських» головні герої  «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських» — повість-казка, що захоплює і дітей, і дорослих. У цьому творі письменниця говорить про дружбу і кохання, про честь, совість, про мрії і життєві шляхи. Софійка, головна героїня твору, часто читає й перечитує відому казку про Русалоньку, яка вірно любила принца, врятувала йому життя, але так і не змогла стати для нього єдиною коханою. Дівчинка вимріяла для себе такий образ і бачила в особі однокласника Вадима Кулаківського прекрасного принца. Софійка відкрила, що стара шафа — це портал, який, міг перенести у минуле. Щоб позбавити рід Кулаківськіх від прокляття, дівчинка мандрує минулим, своїм втручанням змінює долі людей, які жили багато років тому, і сучасників. Сніжана— тітонька Софійки, доросла мрійниця. Сніжана, давно попрощалася з дитинством, але здатна по-дитячому мріяти. Вона добре розуміє племінницю,- адже й сама вірить у те, що коралі можуть принести щастя, адже вони передавалися від покоління до покоління протягом декількох століть. Образи хлопців, товаришів Софійки Софійка була закохана в однокласника — красунчика Вадима, але він виявився брехуном і дрібним злодюжкою. Сашко, сусідський хлопчак із багатодітної сім’ї, рідко відвідує школу, адже змушений заробляти хоч якісь гроші, щоб до матері прогодувати сестричок. Вадим зневажає Сашка, називає його бомжиком, але хлопчик не дуже переймався таким ставленням. Саме Сашко в усьому підтримував Софійку, допоміг їй позбавитися привидів Повість-казка про Софійку та її пригоди — це твір, що відволікає від буденних життєвих проблем, робить життя яскравішим, а людей добрішими. Фантазія дівчинки змінює світ і долі людей, а предмети стають чарівними атрибутами казки.

Подробнее - на -

Объяснение:

4,8(75 оценок)
Ответ:
BcezHaNKa
BcezHaNKa
17.06.2020

Жіноча недоля для Т. Шевченка — це передусім соціальна трагедія, всенародне лихо, породжене кріпацькою сваволею. Образ нещасної, закріпаченої жінки поет носив, "наче цвяшок у серце вбитий". Цей зойк душі, крик зраненого серця вилився пекучим гнівом до панів-лиходіїв, які топтали жіночу гідність, плюндрували жіночу красу, розпинали материнську радість.

Знедолена жінка-рабиня стала постійним супутником Шевченкової поетичної музи. Оповиту ніжною любов'ю і ласкою, він проніс її, страдницю, крізь усе своє творче життя, віддав їй величезну наснагу свого таланту, підніс до високих художніх узагальнень.

Объяснение:

4,7(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ