1- в (співомовки - Руданський);
2- а (Весною Муха-ледащиця...);
3- в (Глібова - дідусь Кенар/Кенир);
4- в (муха так заздрила волу, аж лопла від заздрості);
5- б (медом і сметаною);
6- в ("Еволюція");
7- гумор- це відображення смішного в життєвих явищах і людських характерах у доброзичливому, жартівливому тоні.
8- алегорія- це наділення тварин, птахів, рослин рисами людського характеру.
9- 1-б, 2-г, 3-а, 4-в. Д- зайве.
10- в байці "Муха і Бджола" автор засуджує ледарство, неробство та розважливість, що уособлювала Муха, яку всюди женуть, бо та хоче їсти задарма, нічого не робивши, натомість автор із повагою ставиться до бджоли, яка раненько встає, пізно лягає, чесно працює.
Объяснение:
Ідея написання книги виникла в автора 1959 року і була реалізована через вісім років. Письменник вважав, що він не автор твору, а лише медіум. Одного разу, прогулюючись туманним берегом каналу Белмонт Шор (штат Каліфорнія), почув Голос, який вимовив загадкові слова: «Чайка Джонатан Лівінгстон». Підкоряючись Голосу, він сів за письмовий стіл і записав марево, що пройшло перед його очима, як кінофільм.
Ім'я чайки Джонатан Лінвінгстон -- ім'я славетного американського льотчика 30-х років XX ст.
За жанром філософська притча «Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон» -- це алегорично-філософська повість про призначення людського життя. Річард Бах написав про птаха, який мріяв пройти крізь стіну обмежень і заборон, виявивши наполегливість у подаланні своїх обмежених можливостей, упевненість у необхідність боротьби за досягнення своєї мети.
Объяснение: