М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Які відчуття викликав у вас вірш дощ полив

👇
Ответ:
azimova0113
azimova0113
01.03.2022
У вірші "Дощ полив" Ліна Костенко зображує чудову пейзажну картину.  Ця поезія викликає у нас приємні, позитивні почуття, адже дощ виступає тут, як відновник землі з цілющою силою. Письменниця показує нам, що і крізь дощовий день необхідно бачити красу і велич рідної землі!
4,5(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vlad87456
vlad87456
01.03.2022

Кохання є основою життя будь-якої людини. Це почуття, яке дарує сили на подолання перешкод, надію на щасливе майбутнє, віру в себе. Саме таке кохання відчували один до одного герої повісті М. Коцюбинського «Дорогою ціною». Та, як то кажуть у народі, «хто не має кохання, той не знає і горя»,

З самого початку своєї трагічної оповіді письменник примушує нас захоплюватися Остапом і Соломією, співчувати їм і переживати за них. Ці молоді люди щиро кохали один одного, але щастя не мали, бо спочатку їх розлучив бездушний лях, а потім господар і зовсім став погрожувати Остапові позбавленням життя.

У центрі повісті до останніх її сторінок залишалися ці герої: молодий та сміливий парубок Остап і заміжня жінка Соломія. Доведений до відчаю Остап врешті-решт вирішив втекти з рідного села і відправитися на пошуки кращої долі. Соломія була дуже засмучена звісткою про намір її коханого парубка втекти з села і відправитися аж за Дунай. «Тікаєш, покидаєш мене. І отсе я лишуся сама з тим осоружним чоловіком». Та безмежна любов Соломії до Остапа все ж перемогла її почуття: вона вже погодилася на все і прийняла рішення, наче відірвала від свого серця шматок: «Тікай, Остапе, тікай, серце». А згодом вона й сама вирішила втекти разом з коханим.

І як же треба було кохати, щоб покинути, хоча і не дуже радісний, але все ж таки рідний дім, щоб залишити відносно спокійне життя і відправитися за дорогим і єдиним Остапом. Яку ж треба було мати вірність, щоб піти назустріч невідомості, неймовірним труднощам і небезпекам, щоб піти світ за очі, аби тільки бути поряд зі своїм коханим.

На які тільки вчинки, вигадки і хитрощі здатна жінка, яка віддано і щиро кохає. Ось і Соломія обстригає свої коси, перевдягається у чоловічу одежу, а свій жіночий одяг, який зняла з себе, викидає у ставок коло села. Відчайдушної сили цій дівчині надає кохання, і Соломія стає справжньою героїнею. Під час небезпечної подорожі вона не розгублюється у найскладніших ситуаціях, вона скрізь рішуча, вміла і спритна. Вона знаходить у собі сили не перелякатися і не розгубитися, вона перев’язує Остапа, коли того ранять, саме вона шукає його в плавнях і врешті-решт врятовує.

Але найбільш героїчна вдача Соломії проявилася після арешту її коханого Остапа. Вона віддала все, що у неї залишалося, але це не до його врятувати. Та Соломія не западає духом, гарячково шукає вихід з ситуації і, здається, знаходить. Але її надзвичайно сміливому плану не судилося збутися. Рятуючи свого коханого від неволі, ця непересічна жінка загинула у бурхливих водах Дунаю.

Протягом усієї повісті ми захоплюємося Соломією, її нежіночою відвагою, мужністю та вірністю, самовідданістю та здатністю на самопожертву. І хоча почуття Остапа проявлялися по-чоловічому скупо, все ж зрозуміло, що він щиро кохав Соломію. А зостарівшись, в гудінні вітру він усе чув Соломіїн поклик: «Остапе!».

4,7(49 оценок)
Ответ:
Alex71532
Alex71532
01.03.2022
Якщо вас запросили в гості, то господарям дайте точну відповідь, приїдете ви або не зможете. люди планують і розраховують на певну кількість гостей, в тому числі і на вас. якщо ви хочете в гості взяти ще когось, то обов'язково запитайте у господарів чи зручно це і не доставить їм стороння людина зайвого клопоту. намагайтеся в гості приїжджати точно в обумовлений час. ні в якому разі не раніше, але і спізнюватися більш ніж на 30 хвилин не варто. якщо вас затримують непередбачені обставини, то обов'язково треба подзвонити і попередити господарів. у гості завжди прийнято ходити з подарунками, це подяка за гостинність.дарувати можна цукерки, квіти тощо. у компанії треба спілкуватися, а не сидіти самотньо у сторонці. розмовляйте, знайомтеся, беріть участь у всіх іграх і забавах, веселіться .. в гостях нічого і нікого не критикуйте і не осуджуйте. що стосується , то можна господині прибрати тарілки з-під холодних страв, і поставити посуд для гарячого або десерту. не засиджуйтеся в гостях до такого стану, щоб господарі почали мріяти про те, коли ж нарешті за вами закриється двері. після вечірки не забудьте подякувати господарям за вечір. це стосується гостей, які гостюють один вечір.
4,5(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ