М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Виршовей розбор поезии пломинной день дуже

👇
Ответ:
Lizalalaz305
Lizalalaz305
02.12.2020
Лірична героїня поезії (яка і власне авторка) має глибокі патріотичні почуття. Її найбільша гордість і найбільший біль — Україна, бо навколо так багато байдужих людей, і це тривожить, викликає протест. Героїні хочеться розбудити цих байдужих, знайти однодумців і діяти, щоб «найгостріше слово — Україна» стало найлагіднішим, наймирнішим. Вірш «Пломінний день» належить до громадянської лірики. У ньому поетка декларує своє життєве кредо — служити рідній країні. Душа її сповнена енергії жити і боротися заради Вітчизни до кінця життя: «Хай несуть мене бурхливі води Від пориву до самого чину!». Авторка переконана, що там, де є патріоти, там немає байдужих: «Хоч людей довкола так багато, Та ніхто з них кроку не зупинить, Якщо кинути в рухливий натовп Найгостріше слово — Україна». У творі простежується філософська думка про те, що героїня ладна боротися до останнього, бо її душа «рушає на шляхи великі». Використовуючи метафоричні образи, поетеса прагне своїм закликом збудити «застиглі і покірні води», щоб вони «забурлили водоспадом» саме «на землі байдужо-непривітній». Авторка утверджує активну життєву позицію: «Хочу жити, аж життя не зломить…»
4,7(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
лаура1446
лаура1446
02.12.2020
Це простий, сільський хлопчик, син бідняків. Він дуже допитливий, йому все хочеться знати, до всього дійти своїм розумом, а багато чого довідатися від дорослих. Наслухавшись казок, легенд і розповідей свого діда Дем'яна та улюбленої бабусі, Михайлик сприймає світ, як казку. Він любить зорі у високому небі, запах жита в полі і різних трав у лісі. Любить слухати перепілку в житі і стук дятла на старій груші. Він чуйно прислухається до бентежних звуків гусей-лебедів у високому небі. Михайлик — романтична натура.
4,5(47 оценок)
Ответ:
marcidus3Marcidus3
marcidus3Marcidus3
02.12.2020
Нещодавно на уроках украïнськоï лiтератури ми познайомилися з твором Михайла Стельмаха - "Гуси-лебедi летять". Головний герой твору Михайлик. Вiн добрий, щирий й працьовитий. Хлопець мае цiкаве хоббi - читання. Про це в творi неодноразово повторюеться. Мати хлопця не горить бажанням купувати йому книги. По-перше нема грошей, а по-друге вона вважае що i зза книг можна втратити розум зовсiм. Але хлопець не здаеться все одно. Тому його можна назвати цiлеспрямованим. Також вiн дружелюбний бо дружить майже зi всiма. Менi сподобалося те що хлопець завжди йде до цiлi яку поставив перед собою. Ражду тим хто не читав окунутися у цю книгу.
Извини за ошибки нет украинской розкладки(
4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ