М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Які відомості езопа ви знаєте іт рібяята 15

👇
Ответ:
natlus27
natlus27
22.09.2021

Езоп — видатний байкар, засновник жанру байки, «Батько байки» .

Писав байки, де героями були тварини, наповнював свої оповіді повчаннями та мораллю. Точну кількість байок не встановлено, але вважається, що Езопу належить близько 400 байок. В  вказано понад 700 байок, хоча є велика імовірність, що в нього включено байки раніших і пізніших за Езопа авторів. В образах тварин висміював недалеких і темних людей, їхні недоліки і захланність. Жодних його рукописів і оригіналів творів до наших днів не дійшло — його твори у IV–III ст. до н. е. упорядкував Деметрій Фалерський, але збірка не збереглась. Відомі лише віршовані переробки творів Езопа, написані Федром, Бабрієм та Авіаном.

Чимало байок запозичили у Езопа та використали їх відомі нам автори: Жан Лафонтен та Леонід Глібов.

4,7(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Helpmepleasewith
Helpmepleasewith
22.09.2021

Вірші «Жар-птиця», «Підкова», «Гном у буфеті» - це малесенька частина творчості Ірини Жиленко. Вони напрочуд добрі.

    Я зустрілася із казковою Жар-птицею, яка несе світло радості людям, адже «дорослим і дітям яснішали лиця», перемагає злі нашіптування ґави та вороння. Всі переживають за долю цієї золотої казкової істоти і радіють, що вона одужує. Добро завжди перемагає зло. Вірш «Гном у буфеті» переносить нас до затишку родинного будинку, де маленький гном живе у дивовижному уявному світі дітей: «слухняним дає шоколадки», «золотить сервізи», «нашіптує дітям казки». Лірична героїня «Підкови» хоче, щоб здійснилися її бажання на зимові свята. Але вона розуміє, що втрачену підкову треба повернути Дідові Морозу.

     Усі вірші про різне, але об’єднують їх яскраві кольори золотої Жар-птиці, не простої підкови, багряного ковпачка гнома. Навіть дослідники творчості Ірини Жиленко вважають її вірші найбагатшими на барви.

4,5(65 оценок)
Ответ:
никаника6
никаника6
22.09.2021
Українська пісня-це геніальна поетична біографія українського народу.Народні пісні нерозливно повязані з непростою історією України,тому часто мають трагічний та героїчний пафос.
"Ой на горі та й женці жнуть" можна віднести до козаьких пісень.
В ній йдеться про часи Запорізької Січі.
В основі твору йдеться про те щоб уславити хоробрих козаків для яких військова честь та захист своєї батьківщини на першому місці.
А тепер про основу твого питання)Ця пісня є і зараз популярною тому що Український народ не забуває своїх подвигів та те як наші предки боролися за незалежність.Наша усна народна творчість з часом стала записуватися деформуватися але залишалася у нас невідємною частиною нашого життя.Якщо добре подумати то можна зрозуміти що люди не забувають своїх предків і продвжуют їхню справу адже як ми знаємо козаки є і тепер.Я сподіваюся нікому з нас не доведнться потрапити у забуття)
Також маю надію що тобі пригодиться моя розповідь)Вибач за помилки чим змогла тим до Якщо сподобалася моя відповідь звертайся ще.
4,8(30 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ