М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вірш "зимовий етюд" належить до а епосу б драми в лірики г ліро-епосу

👇
Ответ:
сомхиев
сомхиев
22.03.2022
Відповідь В) Лірики.
4,4(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
toshaantoshai
toshaantoshai
22.03.2022

Объяснение:

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок "Кобзаря" Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов'ю... У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого.

У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через 200 років після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?

Тарас Шевченко є беззаперечним символом чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини та Неньки України. Вся творчість Великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята ненавистю до ворогів і гнобителів українського народу. І саме тому його слова є особливо актуальними в наш час, час гноблення всього українського, час згортання свободи слова, знущання над мовою, культурою та історією України, приниження, приречення на бідність та поневіряння українського народу з боку чинної влади в державі.

В приміщенні Недогарківської сільської бібліотекиповинні запалити, загартувати й нашу волю до боротьби, зміцнити віру в краще майбутнє Неньки України, адже майбутнє її – в наших руках. працює постійно діюча виставка «Іти нам вічно до Тараса», тому всі відвідувачі бібліотеки в зручний для них час можуть користуватися безсмертними творами Великого Кобзаря.

Поезія Тараса Шевченка була могутньою і грізною зброєю в бойовому арсеналі наших дідів та прадідів, вона кликала до боротьби, вселяла смертельний страх у ворогів…:

«…вставайте

Кайдани порвіте

І вражою злою кров’ю

Волю окропіте».

Ці рядки знаменитого Шевченкового «Заповіту

4,8(39 оценок)
Ответ:
GGame78
GGame78
22.03.2022
Більше діла — менше слів Більше робити, а менше — говорити Балаканням роботи не почнеш і не закінчиш Тиха вода людей топить, а бурна тільки лякає. Говорить прямо, а робить криво. Гірко поробиш — солодко з'їси. Ранній пізньому не кланяється Більше вір своїм очам, ніж чужим речам. Бійся цапа спереду, коня ззаду, а хитрої людини з усіх боків. Уночі тріщить, а вдень плющить. (про весну) Сухий березень, теплий квітень, мокрий май — буде хліба врожай! Сухий марець, мокрий май — буде жито, як той гай. Ластівка день починає, а соловей кінчає..
4,6(87 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ