М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

25 ! твір - мініатюра на тему "чим мене приваблює образ наталки-полтавки"

👇
Ответ:
Саша08092005
Саша08092005
17.01.2023
Мене приваблює те,що Наталку показано як добру, ввічливу та чесну дівчину. Недарма про неї по селу кажуть: «Золото – не дівчина!».  Вона погоджується на шлюб з нелюбом лише тому, що не хоче завдавати прикрощів матері. Та кохання своє дівчина забути не може, хоча мати й каже, що Петро не повернеться. Адже Наталка вірить, що хлопець таки прийде, заробивши грошей на весілля. І лише те, що пройшло вже чотири роки та ще постійні нарікання матері змушують дівчину погодитися на нерівний шлюб. Але як тільки коханий повертається, Наталка розриває заручини з нелюбом.
Наталці також властиве почуття людської гідності, вона розумна і кмітлива. ЇЇ поважають у селі, вважають порядною дівчиною та гарною донькою. Багато чому можна повчитися сучасній молоді у цієї дівчини. І перше – ставленню до матері. Наталка намагається  полегшити їй життя, допомагає у всьому, ставиться до матері з великою любов`ю.
На сценах багатьох театрів ще й сьогодні живе ця улюблена народна героїня. Краса її образу не старіє і сьогодні залишається актуальною.
4,6(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
avitoritap016iq
avitoritap016iq
17.01.2023

ответ:1.Рангун-Угорщина,2-За мить щастя — новела Олеся Гончара, написана 1964 року. Головною темою твору є зображення кохання з першого погляду й страшної розплати за мить щастя,3-Жанр «Залізний острів»: новела-засторога (з роману в новелах «Тронка»),4-Тема «Залізний острів»: розповідь про романтичну подорож закоханих Тоні й Віталика на старий залізний крейсер, яка мало не закінчилася трагедією.

5-Тоня Горпищенко, яка працює вожатою в піонерському таборі. Можна також наголосити на її любові до вихованців, дбайливому ставлені до природи та зацікавленні історією рідного краю. Тоня також виділяється своїми вигадками і завзяттям, і голосом, як веселий дзвіночок. Хоч нікому і не потурає, уміє всякого приструнити. Тоня завжди в оточенні дітлахів. Уміє вона їх зацікавити, розповісти про кожну рослинку чи команшку, водить у походи. Тоня : весела, допитлива, працьовита, віддана, відповідальна, має підхід до дітей, щира, чесна, чиста, здатна на сильні почуття, переймається долею світу.

Віталик: на вигляд звичайний, необережний, досвідчений радист, чистий душею, романтичний, цілеспрямований, не падає духом, активно шукає виходу із скрутної ситуації, допитливий, скоромний, чесний, розумний, сміливий, відповідальний.

Объяснение: Пере але

я навіть не знаю як вони поводяться у критичній ситуації...

4,8(65 оценок)
Ответ:
LiudaSerga2345
LiudaSerga2345
17.01.2023
Укнизі «русалонька із 7-в або прокляття роду кулаківських» марина павленко вірно дотримується свого творчого принципу — писати про реальне життя і реальних людей, які завдяки фантазії потрапляють в нереальні ситуації. така позиція імпонує читачеві-підліткові, який вважає себе дорослим, але в душі залишається дитиною. головна героїня книги — чуйна до людей, кмітлива софійка — розпочинає своє дослідження, щоб своєму однокласнику вадиму кулаківському позбавитися родового прокляття. поступово, крок за кроком, вона дізнається про страшну провину прапрадіда кулаківського. з казкового арсеналу чарівних предметів, які, зазвичай, героям казкових повістей, софійка задіяла лише старовину дерев’яну шафу, спроможну переносити героїню у будь-який час. марина павленко відобразила характерну прикмету сучасності: інтерес підростаючого покоління до історії україни, краєзнавчих пошуків, дослідження старовинних пам’яток архітектури, вивчення свого родоводу. читач «русалоньки із 7-в або прокляття роду кулаківських», глибше пізнає минулу епоху, знайомиться з старовинними традиціями і . софійка — героїня книги «русалонька із 7-в або прокляття роду кулаківських». у повісті вдалося відтворити колоритні типажі сучасних школярів, їхню поведінку, сучасну сленгові говірку. марина павленко відзначила, що прототипом образу софійки стала її старша донька. досить яскраво представлений у книзі образ самовпевненого учня вадима кулаківського, в якому уособлений психологічний портрет сучасного підлітка. незважаючи на матеріальне благополуччя (його батьки-заробітчани надсилають достатньо грошей), він відчуває самітність і безпорадність. софійка, побачивши невідомий бік життя вадима, вирішила йому.
4,6(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ