М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Героями какого произведения являются лисица айстра, кот цезарь и петух сирота.

👇
Ответ:
tropinaksusha
tropinaksusha
25.11.2021
      Відповідь: оповідання "Птиця гавкає" (Олександр Копиленко).

    Р.S.: у творах "Звичайна тополя" (О.Сухомлинський), "Настуська вередуська" (О.Буцень), "Лисиця та рак" (І.Франко) дані герої відсутні. 
4,8(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
RomanReigns2000
RomanReigns2000
25.11.2021

Відповідь:

Сторожа запропонував скинути Захар Беркут. Його вже давно мучив дивний сон, як під час свята і молитви Сторож падає на Захара. Коли Максим запропонував замкнути монголів в долині, а Мирослава навчила тухольців робити метавки, Захар розумів, що більшої сили, чим сила стихії немає, а тому вирішив загатити річку, яка текла через долину і потопити ворогів. А для загати використали Сторожа

Пояснення:

— Ні, Максиме! — сказала Мирослава.— Я не буду Тухольщини, але твій батько. Що мої мізерні машини проти такої ворожої сили? Твій батько не таку силу виведе проти них, а таку, проти котрої ніяке військо не встоїть.

4,7(69 оценок)
Ответ:
anton277
anton277
25.11.2021
 Письменник перебирає тринадцять варіантів назви твору. Найважливіше, що йому хотілося підкреслити в назві, - це таємничість і казковість, показати Карпати як своєрідний загадковий куточок, острівець із своїм, не схожим на звичайний, світом. І він записує: "В зелених горах".
Мабуть, тому, що в ній не було головного - дихання гір, тобто того міфологічного світу, в якому жили люди, що їх населяли. Жили сьогодні, вчора, як і сотні років тому. Наступні варіанти пов'язані з пошуком назви, яка б містила саме такий зміст: "Тіні минулого", "Голос віків", "Відгомін передвіку", "Подих віків", "Голоси передвічні", "Спадок віків". Але й ці назви автора не задовольнили. Новий варіант - "Дар предків забутих" також не влаштовував письменника. І він замінив цю назву іншою - "Тіні забутих предків". Тоді ще раз перебирає можливі комбінації із словом "предки": "Голос забутих предків", "Слідами предків", "Сила забутих предків". І, нарешті, остаточно зупиняється на назві "Тіні забутих предків", що містить натяк на загадковість, казковість і дихання віків.
4,7(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ