ответ: Після Лесі Українки — Олена Теліга найвизначніша жіноча постать в українській літературі, її поетичні твори вражають своєю життєстверджуючою силою, палким оптимізмом, вона прагне активного, наповненого високими устремліннями життя. Поезії сповнені протесту проти буденності, проти збайдужілого ставлення до суспільних процесів. Поетичні погляди й світогляд Теліги формувалися завдяки дружній співпраці з "вісниківцями" (так називали тих, хто об'єднався довкола журналу "Вісник", що його редагував критик і публіцист Д. Донцов), серед них були Ольжич, Маланюк, Мосендз, Степанович, Лятуринська та інші. Загалом же творчість Олени Теліги відносять до так званої "Празької школи" (групування поетів-емігрантів міжвоєнного двадцятиліття). Особливості її поезії — вишуканість у тематиці, настроях, що поєднуються з народною світосприймання; відбиття української духовності, волі до життя, правди, краси; звернення до історичних тем і мотивів.
Объяснение:
У школі навчання дітей не може відбуватися без книг і підручників. Кожен раз дитині потрібно самостійно звертатися до підручників з історії, біології, фізики та хімії. Тільки там він може знайти цінну інформацію і розширити коло своїх знань.
Для дорослої людини книга служить джерелом натхнення і відповідей на багато життєво важливі питання. Хтось шукає сенс життя і приходить до філософської літератури. Хтось мріє розвинути бізнес з нуля і вибирає в помічника книгу відомого бізнесмена з його розповідями про досягнення успіху. Деякі з великою пристрастю читають книги з психології і за до них розкривають секрети успішних співбесід по роботі і дізнаються про гармонійних відносин з оточуючими. Книги з рецептами відомих страв, оглядами країн, з іменами видатних світових особистостей - все це використовується людиною постійно. Що вже говорити про художню літературу? До неї людина звертається в період душевних мук або самотност для того, щоб відпочити і добре провести час
Метафори:Вечірня зіронька встає.