М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Лист до всеволода нестайка твір "тереодори із васюківки"

👇
Ответ:
klimantovich72
klimantovich72
05.12.2022
Всеволоде Нестайку, дуже дякую вам за цей твір. Захоплюючі пригоди двох друзів які ніколи не залишали один однаго в тяжку хвилину. У вас дуже хороша фантазія, я б ніколи такого не придумала(придумав). Дуже сподобалось коли вони заблукали в кукурудзі. Я дуже гарно провела(провів) час читаючи цю книгу. Дякую.
4,5(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ihalina
Ihalina
05.12.2022
Порівняння та метафори:   с тарі очі, мов сіро-блакитнаві, побризкані росою безсмертники; покотилась моя стежина, мов клубочок; м'ячем вилітаєш на сніг; перший льодок запах чорнобривцями; озиваються розбуджені дзвони на дзвіниці; весело поблискує струг.у творі багато прислів'їв і приказок, влучних народних висловів, фразеологізмів: л ебеді принесли на крилах весну і життя. ох, рятуйте мою душу. на тихі води, на ясні зорі. давно плаче попруга з мідною пряжкою. дурно-пусто перепало мені. мов кум королю. витягати на світ божий. з місяця звалився. гайнути, де перець росте. перелогом лежала одна душа. коли неспокійна совість, то нічим її не обманеш.
4,8(84 оценок)
Ответ:
gax17003
gax17003
05.12.2022
1)поєднання різних стилів-іщітє і обрящете! сьогодні нема, завтра нема, післязавтра — мільйон! ох, земелько, свята земелько, божа ти як радісно тебе згрібати докупи, в одні приобрітав би тебе без ліку. легко по власній землі ходить. глянеш оком навколо — все твоє; там череда пасеться, там орють на пар, а тут зазеленіла вже пшениця і колоситься жито: і все то гроші, гроші, гроші чоловік, іже скоти милує2)зображення комічних ситуацій-як савка ходив до нечистого по гроші.як невідомий показував калитці нібито фальшиві гроші3)поєднання різнорідних понять-робітники й собаки надворі повинні буть4)прізвище-характеристика-калитка — гаманець5)народні прислів’я, приказки, фразеологізми жартівливого характеру-обіцянка — цяцянка, а дурневі — радість; хоч голий, та веселий; поживишся скибкою, як собака мухою; у чорта очі на роги повилазять6)«філософські» узагальнення героя-бери і в свого, і в чужого; лупи та дай; гріх у неділю снідать; худобу ганять в празник гріх; від своєї горілки у грудях пухне7)гіпербола-робітники їдять, як сарана8)пестливі слова в іронічному значенні-вони надолужать: то змиваннячком, то взуваннячком9)макаронічна мова-з приобрєтєнієм, а через чево, єжелі удастся
4,8(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ