М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначити художни засоби в тексти згинуть наши вориженьки як роса на сонци запануем и ми браття у своий сторонци

👇
Ответ:
Лапулька111
Лапулька111
18.11.2022

Метафори: усміхнеться доля, море всміхнеться, дід Дніпро зрадіе, доленька наспіе, піснь розляже, роса на сонці, згомонить степами, душу й тіло ми положим. Епітети: козацький рід, Чорне море, піснь гучна. Порівняння: згинуть наші вороженькі,як роса на сонці.

4,5(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Влад880035355
Влад880035355
18.11.2022
Ми часто чуємо приказку "Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти". Часто як і на інші приказки, ми на це не звертаємо великої уваги. Але давайте подумаємо. Без мрій у нас не було би уяви, мети у житті. Мрія, це ніби точка, яка слугує нам досконалістю чогось. Навіть на Євромайдані була мрія, жити як в Європі. І це прослугувало нашим хлопцям опорою, для мужності. Всі талановиті люди мріяли. Тарас Шевченко наприклад, мріяв стати вільним художником. В кріпатстві він старався цього здобути. І він переміг. Отже мрія як я вже раніше казав, це точка до якої ми хочемо дійти. Без мрії не можна жити.
4,6(1 оценок)
Ответ:
OnAcHaYa2o2
OnAcHaYa2o2
18.11.2022

Объяснение:

В повісті Лесі Ворониної ТТБ, або засіб від переляку номер 9 розповідається про хлопчика Клима який завжди боявся свого сусіда Сашка Смика-Кактуса, це побачила бабуся Клима і вона якимось чином захотіла своєму внукові тому вона зробила так званий «Засіб від переляку номер 9». Впродовж цьої повісті коли Клим побачив Сашка Смика у свому під’їзді він його не налякався а просто на стрибнув на нього. І тоді він побачив, що його заклятий ворог Сашко Смик, а по кличці Кактус почав просити Клима із сльозами на очах, щоб той його більше не бив. Ця повість вчить, що не потрібно нікого боятися, а відстоювати своє «Я»

4,5(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ