М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на 3 сторинки,на тему "сила народу -в єдності" (за повістю і. франка «захар беркут»).

👇
Ответ:
xomahgf
xomahgf
27.11.2021

Що таке єдність? Єдність – це тісний зв’язок між людьми, згуртованість, цілісність, неподільність. Через віки ми бачимо силу народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом, ми є великою, майже непереможною силою. З історії, з віршів і повістей ми бачимо, що тільки об’єднавшись в єдине ціле,  ми можемо здолати будь - якого ворога, навіть найсильнішого.    

   У повісті “Захар Беркут” Іван Франко наголошував на необхідності загальнонародного єднання, вважаючи, що лише тоді можна досягти  найголовнішої  мети.

   “Один у полі не воїн” - каже народне прислів’я. Та й один палець на руці нічого неспроможний зробити. Тільки п’ять пальців руку роблять сильнішою. От і споконвічний закон народу – це єдність. Об’єднавшись разом, ми можемо досягти неймовірних висот.

   Про єдність розповідають і твори українських письменників. У романі “Ярослав Мудрий” Олександр Олесь повідав  нам про життя одного з найвеличніших правителів стародавньої України. Князь Ярослав Мудрий уславився тим, що за його правління Україна стала багата, заможна та найголовніше – об’єднана під рукою князя. Перед смертю Ярослав Мудрий заповів своїм нащадкам, щоб вони трималися разом, не сварилися, лиш тоді жоден ворог їм не страшний. Він казав: ”Не сваріться, живіть в згоді: тільки мир збере усе, а незгода, наче вітер, по полю  рознесе…”

Згода, єдність – це сила держави! Славетна Козацька республіка на Запорожжі існувала завдяки єдності. Козаки виборювали свої права та свободу. Не кожен за себе, а разом. Коли ж вороги нападали, вони відбивалися від них усі разом.

  В часи Великої Вітчизняної війни тільки об’єднання народу  воєдино привело до перемоги над фашистськими загарбниками. Війна, як завжди, почалася раптово і без попереджень. Та хоча перевага була на боці фашистів, народ зумів зібрати всі свої сили та дати гідну відсіч окупантам. Саме  об’єднання та взаєморозуміння до народу перемогти  могутню силу фашистів.

  Ця страшна війна залишила після себе тільки горе, біль, руїни та смерть. Та завдяки взаємоповазі, а головне єдності та взаєморозумінню народ зумів відновити країну та повернути  те, що було втрачено.

  Дуже багато існує легенд та переказів про об’єднання народу. Але сказати можна тільки одне   --  тільки завдяки повазі один до одного,взаєморозумінню, а найголовніше завдяки єдності, ми – непереможні, і не один ворог нам не страшний! Тому любіть один одного, поважайте людей, які вас оточують,а головне – будьте єдині, бо єдність народу - це сила держави!

4,6(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Forest234
Forest234
27.11.2021

1Уособлення «Місяць кивне головою», «сонце посміхнеться і на промінні спустить ... ключі», ключі сонце «носить на шиї або ув'язує на руці», «качка погоджується».

2 Порівняння і метафори Старі очі, мов сіро-блакитнаві, побризкані росою безсмертники; покотилась моя стежина, мов клубочок; м'ячем вилітаєш на сніг; перший льодок запах чорнобривцями; озиваються розбуджені дзвони на дзвіниці; весело поблискує струг.

3Фразеологізми Лебеді принесли на крилах весну і життя. Ох, рятуйте мою душу. На тихі води, на ясні зорі. Давно плаче попруга з мідною пряжкою. Дурно-пусто перепало мені. Мов кум королю. Витягати на світ Божий. З місяця звалився. Гайнути, де перець росте. Перелогом лежала одна душа. Коли неспокійна совість, то нічим її не обманеш


Подробнее - на -

4,4(72 оценок)
Ответ:

Незбагненна і дивна краса навколишнього світу! Вона має надзвичайні чари, що захоплюють душу і підносять її високо-високо над світом. Відчуваючи вічність і разом з тим крихкість неповторного земного буття, проймаєшся великою любов’ю до нього, бо знаєш, що саме на цій землі ти з’явився на світ.Дивне і вічне почуття своєї невіддільності від місця, де народився та провів дитинство, і зветься любов’ю до Батьківщини, до рідного краю.А тому саме з дитинства ми повинні показати дітям красу оточуючої природи, вчити бачити її в усьому — навесні і влітку, восени і взимку, у першій весняній квіточці і пожовклому осінньому листочку, у крапельці літньої роси і у легкій, мов порошинка, сніжинці. Треба відкрити дитячі серця для почуттів, аби вони відчули радість буття, щоб захоплювались, раділи, що живуть на цій землі, щоб були горді від того, що в нас така багата і барвиста мова, така ніжна і крилата пісня, така щира і добра душа.

4,4(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ