М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

4. назвіть, до якого твору належить наведений фрагмент. і не пом’яне батько з сином, не скаже синові: – молись. молися, сину: за вкраїну його замучили колись. a) леся українка, «давня весна»; б) іван франко, «іван вишенський»; b) тарас шевченко, «мені однаково»; г) леся українка, «давня казка». 5. укажіть, як вплинув на вишенського візит українців (і. франко, «іван вишенський»). a) запалив бажання повернутися на батьківщину; б) розчулив, спонукав до солодких спогадів; b) ніяк не вплинув, залишив байдужим і нечулим; г) роздратував, викликав обурення. 7. укажіть ідеї поезії в. підпалого «запросини». a) уславлення патріотизму, віри у майбутнє своєї держави; б) уславлення оптимізму, упевненості в собі й відчуття правильно обраного шляху; b) засудження самовпевненості ліричного героя, недалекоглядності у виборі майбутнього; г) піднесення творчої й натхненної праці. 8. укажіть, хто виступає ліричним героєм у вірші і. малковича «музика, що пішла». а) музика; б) «непевна, звабна ніч»; в) скрипка; г) особа, думки і почуття якої виражено у вірші. 11. укажіть, як ставилися до шептала бригадні коні (в. дрозд, «білий кінь шептало»). a) співчували; б)глузували; b) обходили стороною; г) недолюблювали.

👇
Ответ:
molkes
molkes
16.12.2021

4) в 7) б 8) а  11) б опораарчпачай

4,6(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mikhuil
mikhuil
16.12.2021
З давніх давен старі люди розказують про створення Землі нашої. Давно то було, у повітрі колихалося щось таке, ніби шар - м'яч. Хтосьштовхнув цей шар - м`яч та й він розірвався. Полетіли куски цього шару в різні сторони й так утворилися земля, сонце, місяць, а також і зорі. З одного того великого куска від того шару утворилася наша земля, що ми на ній живемо. А от завдяки величезному китові, який підмостив того разу свого хвоста, затрималася наша земля, а то була б полетіла в бездну. Але цьому китові довго лежать на одному й тому місці обрида і починає він ковилять хвостом, а земля починає ворушитись.
4,5(87 оценок)
Ответ:
howl111
howl111
16.12.2021
Ну можно примерно так: 
Народна чумацька пісня «Ой у степу криниченька» оповідає про тяжку долю чумаків. Чумаки лагодили вози, запрягали волів, збиралися у валки й вирушали в довгу й небезпечну дорогу —у Крим по сіль. У мандрівці траплялися різні пригоди — і розбійники нападали, і хвороби чіплялися, і худоба пропадала. Тому складено так багато журливих пісень про чумацьку долю, коли господарі після кількамісячної подорожі не поверталися додому, а знаходили останній притулок десь край дороги.

Взагалі, чумаки — перші купці, мандрівники, «жива газета». Вони побували не лише в Криму, а у й Європі, в багатьох країнах, сприяли економічним та культурним зв'язкам між державами. У пісні зустрічається фольклорний образ зозулі з її віщуванням, постійні епітети (чистий степ, зелена муравина, зелений байрак, сира земля).
4,8(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ