М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір компроміс переконань - шлях до зради за комедією «мартин боруля і карпенка карого»

👇
Ответ:
Nadezhdakarpov1
Nadezhdakarpov1
29.12.2022

"Зраджують тільки свої" - це слова великого французького прозаїка та літературного критика Анатоля Франса. Зрада - це таке поняття, яке має велику класифікацію та безліч прикладів. Зрада - це порушення вірності комусь або чомусь. Щоб стати зрадникомм, треба переступити через себе, через свої моральні та духовні принципи, порушити деякі обіцянки, бо дуже не просто стати невірним. Потрібно знаходитись в дуже невигідному чи жахливому стані, щоб піти на цей крок.

У комедії Карпенка-Карого " Мартин Боруля", письменник висвітлює проблему зради. Головний герой Мартин боруля в гонитві за дворянським титулом, спіймав облизня.  Для нього в життя дуже важливим був статус, та роль. Він намагався досягти високого статуса,який зовсім не потрібен,щоб стати високоморальною та порядною людиною. Щодо ролі - очікуваної поведінки відповідно до статусу, то його головна роль слідкувати за порядком в сімї, підтримувати сина та доньку.

Отже, для того, щоб бути поважною і шанобливою людиною, зовсім не потрібен титул чи звання, достатньо буде просто виконувати свою роль в цьому житті.  

4,6(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dianaaaaaaaaaa03
Dianaaaaaaaaaa03
29.12.2022

Відповідь:

Тема: зображення різноманітних пригод хлопців, які потрапляли у цікаві та захоплюючі ситуації і намагалися довести власну самостійність у їх вирішенні.

Ідея: уславлення прагнення хлопців, які виявили бажання створити справжній театр у районі і здобути велику славу; засудження легковажності, ліні, безвідповідального ставлення до визначеної справи (вивчення хлопцями акторських ролей до вистави).

Основна думка: кожна розпочата справа повинна мати організаційний початок і вичерпне логічне закінчення.

4,6(92 оценок)
Ответ:
Катя36211
Катя36211
29.12.2022

Досить таки важко, серед усього розмаїття шедеврів української літератури, обрати один твір, якому можна віддати перевагу, бо кожен твір по-своєму гарний і кожен твір несе в собі певний емоційний заряд, основну думку, те що хотів показати автор. Проте, особисто в мене, зі словосполученням «мій улюблений твір» асоціюється «Лісова пісня» Лесі Українки. Ця на диво сильна людина, видатна особистість та одночасно прекрасна письменниця зробила великий внесок в розвиток літератури, всі її твори є змістовними та містять багато філософських, психологічних та історичних аспектів. Драма-феєрія «Лісова пісня» захоплює з перших рядків. Разом з героями твору читач занурюється в незвичайний, дивовижний світ магії та чудес, який гармонійно переплітається зі світом людей, з їх повсякденними справами, звичними проблемами. Мова драми також казкова, авторка збирає слова, наче перлини чи дорогоцінне каміння, а потім робить з них чарівне намисто, яке з неймовірною легкістю огортає читача. Чого варті самі лише описи головних героїв «Лісової пісні», наскільки шанобливо і витончено зображено природу в різні пори року, Леся Українка показує все живим, все в її творі має свою душу, і Вітер, і Річка, і Поле… Справедливо і чесно відображаються відносини між дійовими особами драми.

       В «Лісову пісню» просто неможливо не закохатися, це дійсно окремий світ, який дає змогу відволіктися від буденних негараздів та відправитися разом із героями твору в велику, незбагненну країну мрій, спогадів та почуттів. 

4,7(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ