Притча: повчальний зміст, побудована на життєвих ситуаціях, мають великий зміст, зрівнює відому істину з невідомою, в минулому фольклорний та народний жанр.
Українська пісня-це геніальна поетична біографія українського народу.Народні пісні нерозливно повязані з непростою історією України,тому часто мають трагічний та героїчний пафос. "Ой на горі та й женці жнуть" можна віднести до козаьких пісень. В ній йдеться про часи Запорізької Січі. В основі твору йдеться про те щоб уславити хоробрих козаків для яких військова честь та захист своєї батьківщини на першому місці. А тепер про основу твого питання)Ця пісня є і зараз популярною тому що Український народ не забуває своїх подвигів та те як наші предки боролися за незалежність.Наша усна народна творчість з часом стала записуватися деформуватися але залишалася у нас невідємною частиною нашого життя.Якщо добре подумати то можна зрозуміти що люди не забувають своїх предків і продвжуют їхню справу адже як ми знаємо козаки є і тепер.Я сподіваюся нікому з нас не доведнться потрапити у забуття) Також маю надію що тобі пригодиться моя розповідь)Вибач за помилки чим змогла тим до Якщо сподобалася моя відповідь звертайся ще.
Є такий вираз "примножувати добро". Я поцікавилася в знайомих, що означає він конкретно для них.
Хтось сказав, що примножувати добро — це означає придбати собі якісь добротні речі, тобто накопичувати матеріальні цінності, бо вони є для них показником гарного, забезпеченого життя.
Інші відповідали, що для них це означає віддавати людям свою ласку, тепло, доброту. За отримане від когось добро розплачуватися ним, а отже, його примножувати. Таким чином, примножувати означає віддавати.
Мені до душі слова В. Симоненка, який писав:
Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для інших виборює життя.