М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Термі вислову конфуція: для всіх і кожного- удосконалення своєї особи є корінням

👇
Ответ:
ksenyaLove1246
ksenyaLove1246
14.02.2020

Певно,Конфуцій хотів донести до нас,що якою б чудовою людина не була,вона не ідеальна.Саме тому кожний повинен удосконалювати свій характер,навики й уміння.

4,4(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dofkatop00nj7
dofkatop00nj7
14.02.2020

Объяснение:

Заха́р Бе́ркут» (повна назва «Захар Беркут. Образ громадського життя Карпатської Русі в XIII столітті») — історична повість[a] Івана Франка у жанрі історичного епосу про боротьбу у XIII столітті українського карпатського племені проти нашестя монголів.

Повість написано за півтора місяця з 1 жовтня до 15 листопада 1882 року на конкурс, оголошений львівським часописом «Зоря». Вперше видано у цьому ж часописі у журнальному форматі у 9 номерах за 1883 рік.[1][2]

Повість «Захар Беркут» вважається однією з найуспішніших повістей в українській літературі: за більше як 135 років з часу написання повісті, в оригіналі українською його перевидали вже сотні разів загальним накладом понад 5 млн примірників. Крім того, повість є одним з найвідоміших представників української літератури закордоном: перший переклад іноземною мовою з'явився 1889 року вже через 7 років після друку оригіналу й опісля книгу було перекладено вже більш як десятьма іноземними мовами.

4,5(67 оценок)
Ответ:
lebeckaaanna
lebeckaaanna
14.02.2020

«Гуси-лебеді летять» — це автобіографічний повість Михайла Стельмаха. У ній автор розповідає про своє дитинство.

Починається оподаткування з спогадів малого автора про переліт птахів та розповідь діда. Михайло в дитячому віці дуже любив читати і різними хотів дістати книги (ходив до попа, що дав йому "Космографію" та "Тараса Бульбу"; виміняв за 2 стакана насіння у Юхрима Бабенка збірник казок). Також в оповіданні розказується про сім'ю малого Михайлика. Його дідусь часто розказував онуку цікаві історії, але одного разу спав на вулиці захворів та помер, а за ним померла і бабуся. Мати автора часто ховала книги від нього, бо він читав їх вночі. Батько хлопчика носив його до школи на руках, бо у нього не було чоботів. У творі розповідається про перші потяги автора до літератури. Коли у них проводився спектакль, то хлопчик захотів його побачити, а після перегляду захотів написати власну п'єсу.

4,7(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ