М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Встановити відповідність між назвою твору і жанром твору а) «в житах» б) «місто» в) « я (романтика)» г) «чотири шаблі» 1) інтелектуально-психологічний роман 2) новела 3) оповідання 4) роман

👇
Ответ:
настена26258
настена26258
31.03.2023

1.Б (також урбаністичний роман)

2.В

3.А

4.Г

4,6(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ANT1XA1P
ANT1XA1P
31.03.2023
За часів козаків жила одна сім'я : дід, батько й мати, син і дочка. Під час татарської навали батьків і дідусів вбили, молоду дівчину забрали в полон, а її брат сховався. Як пройшла навала, то брат дізнався, що його сестру забрали татари. Він взяв зброю і коня і вирушив за сестрою. Під час мандрівки його спіткало багато небезпек: не раз здибувався з татарами, у степу, по якому він ішов, чатували хижі звіті... Щоб дізнатись, куди татари повели ясир, не раз приставав до козаків, з якими спільно боровся проти татар. Нарешті, через великі труднощі він дібрався до Криму. Але й тут він довго пробув, шукаючи свою сестру. Знайшовши, він викупив її і повернувся з нею додому.
4,6(68 оценок)
Ответ:
Ramiz2005
Ramiz2005
31.03.2023
Головний герой повісті — Павлусь. Хлопець жив у сел вка з дідусем, матір’ю та сестрою Ганнусею, але одного дня життя його перевернулося. Павлусь утратив рідних, а сестру татари забрали в полон. Щоб урятувати її, герой вирушає в далекі й небезпечні мандри. Павлусь намагається довести собі, що він — гідний нащадок козаків-запорожців, вірних захисників України. Саме тому хлопець залишає козаків, старшого брата й батька та їде за сестрою. Чимало перешкод виникло на шляху до Криму, але хлопець не здавався: він же славного козацького роду! Його продавали, змушували тяжко працювати, карали, але він гідно переніс випробування долі, не втратив почуття гідності, допомагав іншим у скруті. Звісно, що таким сміливцям посміхається доля. Павлусь досяг своєї мети: Девлет-ґірей відпускає сміливого хлопчину з сестрою з неволі та навіть дає охоронну грамоту, щоб дорогою не чіпали татари.



4,6(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ