М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ответит на тест по ольге кобылянской. 1. ольга кобилянська захоплювалася філософією: а) гегеля б) канта: в) сковороди: г)ніцше. 2. щоденні думки і враження письменниця відтворила у книзі: а) царівна: б) людина в) #valse melancolique* d) щоденник, 3. на формування феміністичних поглядів ольги
кобилянської вплинули ідеї: а) наталії кобринсько1 6) софії окуневської в) івана франка: r) фрідріха ніцше. 4. сюжет повісті людина є: а) концентричним 6) хронологии ним: в) мандрівним: г)авантюрним 5. за жанром "битва" кобилянської це: а) нарис: б) поезія в прозі: в) оповідання: r) новела.
ii. виберіть два чи більше правильних варіантів відповідей: 1. valse melancolique) - це новела: а) реалістична: б) нату- реалістична: в) модерна: r) філософська. 2. у повісті людина порушуються проблеми: а) вплив середовища на формування особистості: б) самоутвердження духовного світу жінки:
в) рівності прав жінки і чоловіка: r) подружнього життя. 3. ідеєю повісті людина) кобилянської є: а) заклик до емансипації жінки: б) протест проти філософії міщанства: в) духовне визволення людини: r) поетизація людини нової формації 4. у повісті земля порушено питання: а) влади землі над
людиною: б) взаємини: каїна і авеля в) конфлікту батьків і дітей r) зради і покути. 5. художню композиційну функцію у повісті земля відіграють: а) епіграф та епілог: б) авторські характеристики: в) внутрішній монологи: r) тонкий психологізм.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Нещодавно я прочитав(ла) дуже цікаву книгу вітчизняного автора Сашка Дерманського "Танок чугайстра". У книжці оповідаються містичні події у закарпатському селі, в яких беруть участь два хлопчаки й дівчинка, яка сестра одного з хлоп'ят. Наслухавшись багато казок від своєї бабусі про чугайстрів і мавок, діти хочуть знайти цих створінь.
при зустрічі з чугайстром вони не злякалися, а навпаки- знайшли багато тем для розмов із чугайстром. він виявився зачарованим парубком, який покохав дівчину, дядько якої був проти їх стосунків. дівчина втекла у ліс, а вчитель, якого зачарували в чугайстра вже пристосувався до життя в лісі. як виявилося- чугайстри не вбивають мавок і не думають навіть про це.
слово за слово й зав'язалачя розмова...
кожного дня діти приходили до свого нового товариша й розповідали йому багато цікавого.
ось через день вже буде свято Івана Купало, в містичному селі ходить міф про квітку папороті, яка квітне у ніч цього свята та про вихід нечисті у цей день.
як раз таки дітям випала місія дістати цю квітку, ось тут таки вони потрапляють у цікаві й страшні пригоди..
4,8(87 оценок)
Ответ:
Ventana1263
Ventana1263
30.07.2021

Цитатна характеристика Катерини і Ганни у творах Шевченка:

Ганна ("Наймичка")

"І наймичка / Тяжко заридала"."...молитимусь, із самого неба долю виплачу сльозами і пошлю до тебе""Чи живий синочок, чи здоровий, чи добре йому в тих людей на хуторі, чи може кривдять його?""Зомлів Марко,  / Й земля задрижала. / Прокинувся... до матері / - А мати вже спала!"

Катерина ("Катерина"):

"Не слухала Катерина  / Ні батька, ні неньки,  / Полюбила москалика, / Як знало серденько"."...свою долю  / Там занапастила""Будь щаслива в чужих людях,  / До нас не вертайся!""Довго, довго, сердешная,  / Все йшла та питала;  / Було й таке, що під тином  / З сином ночувала".
4,7(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ