М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

12 запитань до твору неймовірні пригоди Івана сили
1 Повість Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили" розпочинається
2 Прототипом Івана Сили є:
3 Вік головного героя:
4 Попутником Івана Сили до столиці був:
5 Адресу, де можна було влаштуватись на роботу Іванові дав:
6 Іван Сила влаштовується на роботу
7 Приз, який виграв Іван на атракціоні:
8 Тренером Івана Сили після бою з Велетом стає
9 Найбільша вага, яку зумів підняти Іван Сила:
10 Магдебура, якого переміг Іван Сила на змаганнях, був:
11 Слова, які промовив Іван Сила, перед тим, як стати чемпіоном:
12 Травма, з якою агент Фікса потрапив до лікарні після сутички з Іваном Силою:​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
jeneksoul1997
jeneksoul1997
26.04.2023

А що ж таке добрі справи? Мені здається, це хороші вчинки, які люди роблять щодня і не заради слави, а від чистого серця, для того, щоб оточуючим стало краще, комфортніше. Потрібно тільки захотіти, і добрі справи можна робити щодня.

Великих добрих справ в своєму житті я ще не встигла скоїти. Але ті, які я роблю щодня, роблю від душі. Поступаюся місцем старшим у автобусі, допомагаю хворий сусідки, ділюся з подружками смачними цукерками, з товаришем по парті — олівцями, зошитом, якщо він забув їх вдома, у всьому слухаю батьків і вчителів — це маленькі, але добрі справи.

Для мене добру справу — це намагатися до моїй бабусі. Вона в мене найкраща, майже всі канікули я проводжу в селі. Влітку допомагаю на городі, прибираю вдома, поливаю квіти. І, зізнаюся, дуже приємно, коли бабуся посміхається і підхвалює мене. Разом з бабусею взимку робимо годівнички для пташок, розкладаємо сіно для зайців. У бабусі живе вдома кішка Ася, яку принесли знайомі, підібравши взимку в під’їзді ще маленьким-маленьким кошеням. А моя бабуля — дуже добра, вона залишила кошеня у себе, а тепер з ніжністю піклується про нього.

Я й сама дуже люблю тварин. Часто приношу що-небудь поїсти бездомним кішкам і радію, коли вони з вдячністю мурличут мені вслід. Як шкода, що не можна до м усім, муркоче і Скуляни, сумували і страждаючим! Так і хочеться крикнути людям навколо: «Озирніться! Не проходьте мимо чужої біди! »

Кілька разів на рік наша гімназія проводить акцію «Діти — дітям». Ця акція полягає в тому, що ми даруємо дітям-сиротам шкільне приладдя, а на Новий рік — іграшки та теплі речі. Тим самим наша сім’я і багато інших сім’ї віддає частинку своєї душі дітям, яким так не вистачає батьківської любові. На день Перемоги ми всім класом вітаємо ветеранів, тих героїв, які врятували наше майбутнє і підтримуємо з ними зв’язок протягом року: дзвонимо, справляємося про здоров’я, завжди готові до

Із задоволенням беремо участь у концертах для літніх людей нашого мікрорайону. Адже так приємно відчути турботу і підтримку ближнього, повеселитися разом.

Добра справа — це ще й усмішка, добре слово, сказане комусь, знайомому і незнайомому. У нашому класі часто проходить гра «Таємний друг». Кожен отримує листочок з ім’ям однокласника і протягом тижня намагається бути чуйним, уважним, допомагати в усьому цій людині, бути справжнім другом, не афішуючи себе. Перемагає той, хто більше зробить хороших справ, подарує більше теплих ласкавих слів, кого назвуть «таємним другом». У перший раз мені дістався листочок з прізвищем хлопчика, з яким я майже не спілкувалася. З чого ж почати ставати «таємним другом»? Тоді я просто посміхнулася і сказала, які гарні в нього очі. Потім уважніше придивилася і з’ясувала, що він любить футбол, плавання та квіти. Я подарувала розмальовку з футболістами, а він мені приніс наклейки з квітами. Гра давно вже закінчилася, а наша дружба немає. У мене в класі багато вірних друзів, а з усіма однокласниками дуже хороші, добрі стосунки.

Стань добрішими сам, посміхнися першим, і тобі дадуть відповідь тим же.

Коли в класі хтось довго хворіє і не ходить до школи, ми всі разом пишемо велику послання з веселими малюнками та побажаннями швидкого одужання. Так приємно усвідомлювати увагу і підтримку навколо. Наш клас дружний і чуйний, кожен готовий прийти на виручку.

Добру справу, добре слово не чекає нагороди, але рано чи пізно добро повертається добром. Коли робиш добро, на душі стає дуже весело і добре.

Мама каже, що потрібно ставитися по відношенню до інших так, як ти б хотіла, щоб ставилися до тебе. Я теж думаю, що якщо робити людям щось хороше, то і їм захочеться надходити також. Так що потрібно поспішати робити добро, і воно обов’язково до нас повернеться!

«Якщо добрий ти — це добре,

А коли навпаки — погано »-

так співається у відомій пісеньці про кота Леопольда.

Поспішай творити добро і життя навколо стане світліше, добрішими і радісніше!

4,8(51 оценок)
Ответ:
NastyKot15246
NastyKot15246
26.04.2023

Мартина Борулі «Не приходиться дворянці йти за простого хлібороба, я тепер на такій линії…» Мартин Боруля вважає, що «я – не бидло і син мій – не теля….» , а дворянський титул йому дозволить «Ох, діти – діти! Як би ви знали, як то хочеться бачить вас хорошими людьми, щоб ви не черствий хліб їли…», «…краще білий хліб, ніж чорний….» “Згадую Борулю, хоч люди сміються з нього, бо їм здається, що вони не такі чудаки, як Боруля, а коли гарненько придивитися, то й сміятися нічого: хто б не хотів вивести своїх дітей на дворянську лінію, щоб вони не черствий кусок хліба мали?!”

Цитати до образу Марисі “Мартин Боруля” «Перше батько казали, що всякий чоловік на світі живе затим, щоб робить, і що тільки той має право їсти, хто їжу заробляє». Марисю, скілько раз я вже тобі приказував, не кажи так по_мужичи: мамо, тато. А ти все по-свойому… Ти цими словами, мов батогом, по уху мене хльоскаєш. Так от яке зуспіло мене горе! Дворянина батькові в зяті схотілось. О боже мій! Та де ж на всім широкім світі знайдеться дворянин, щоб так мене любив, як любить мій Микола? І я? Кого так щиро полюблю, щоб промінять його, забуть? О, нікого, нікого! Краще смерть, ніж заміж за другого!..

Цитатна характеристика Палажки

Правда твоя! Ох, правда, моя добра ти, моя розумна дитино!.. Ти побалакала зо мною—і в мене наче полуда з очей упала. Сама бачу, що дворянство нам біду робе. А почну батькові казать, щоб не видумував нічого, щоб жив по-старовині, — то закричить, затопа ногами, почне читать мені якісь бумаги про дворянство, затуркає мене, чагиркає, зіб’є з пантелику, і я думаю: може, ми й справді вже дворяне, — і починаю по-панськи привчаться, і самій тоді хочеться тебе за благородного віддать заміж!.. Тепер не знаю, шд й казаті, що і робить, вимучилась зовсім і одуріла. От вже другий день ходжу до Сидоровички, вчуся дворянським звичаям, щоб прийнять жениха, бо він сьогодня і приїде.

4,7(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ