М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи можна назвати Вітьку і Галю класичними образами закоханих?(повість В.Чемериса «Вітька+Галя, або Повість про перше кохання». ів.

👇
Ответ:
alamakarova
alamakarova
13.04.2021

Так,це мені так підказали.

4,7(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
даша3644
даша3644
13.04.2021

Розповідь про дитинство Івана Палійчука і про ворогуван­ня його родини із сім’єю Гутенюків — Іван знайомиться з Марічкою під час бійки батьків — він зближується з Марічкою, між ними зароджуєть­ся кохання — Іван тривалий час перебуває в наймах на полонині — повернувшись, він дізнається про смерть Марічки (коли дівчина пере­ходила Черемош, раптова повінь накрила її й забрала із собою) — Іван не вірить у смерть Марічки, уважає, що це вигадки Гутенюків, і йде на пошуки дівчини — в одному селі люди знайшли тіло дівчини, проте в ньому, посинілому й розбитому річковим камінням, Іван не впізнає Ма­річки — через шість років блукань Іван повертається в село, через рік одружується з Палагною — з часом Палагна стає «любаскою» сусіда Юри — Іван про це знає, проте йому байдуже, він не може забути своєї Марічки — хлопець іде в гори й чує голос нявки-Марічки, прямує за ним, а зустрічає чугайстра, який відволікає його (іде з ним у танок) від Марічки — ідучи за голосом коханої, Іван зривається в урвище — на­ступного дня ледь живого Івана знаходять пастухи — Івана ховають за місцевим звичаєм (з танцями й розвагами).

Сподіваюсь, до

4,6(21 оценок)
Ответ:
tri0
tri0
13.04.2021

ответ: Великі руські князі Володимир і Ярослав сприяли зміцненню Давньої Русі. Князювання Ярослава може називатися продовженням Володимирового як з відносин київського князя до підлеглих землях, так і по сприянню до розширення в Русі нових початків життя, внесених християнством.

Володимир і його син Ярослав Мудрий - найбільш яскраві представники свого роду.

Володимир Святославич (близько 960-1015)

Походження

Князь Володимир був сином рабині та князя Святослава Ігоровича. Княгиня Ольга вигнала його мати, а оскільки за звичаями хлопчик мав право спадкування, він залишився в Києві під її наглядом. Вихованням Володимира займався старший дружинник, дядько по матері Добриня.

Новгородський період

Володимир був третім сином Святослава Ігоровича, тому, коли той ішов на війну з Візантією, він залишив Володимиру-Новгород. Його військовим наставником залишався все той же Добриня.

Київський період

Объяснение: Сойдёт?

4,7(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ