Підкреслене слово є підметом у реченні: а. здавалося, вогник просто забули погасити. б. зрадити в житті державу – злочин… в. не стане вона заживати ласки ціною самоприниження. г. повітря мов прив’ялий трунок. д. той монастир недавно збудували.
- Привіт Сашко. - Привіт Оленко! - Петрику, а ти сьогодні йдеш в бібліотеку? - Звісно. Сьогодні я хочу взяти декілька цікавих книжок з казками. - Чудово! Я також сьогодні йду в бібліотеку. - О, тоді йдемо разом. - Давай. - Ти читав ось цю книгу? - Ні, Оленко. А ти? - Я читала. Вона Дуже цікава! - Зрозумів. Отже візьму я сьогодні саме цю книжку. - Бери, вона дуже цікава. - Оленко, а ти часто буваєш в бібліотеці? - Так, Петрику. Тут дуже цікаво, і є багато книжок з малюнками. - І я часто буваю в бібліотеці. - Петрику скільки ти вже ходиш в бібліотеку? - Три роки, а ти? - А я два. - Гаразд Оленко, я пішов додому. Бувай! - До зустрічі Петрику!
ответ: Скільки разів тебе намагались поставити на коліна, моя Україно? Але кожного разу ти, ніби, птаха Фенікс воскресаєш з попелу! Зараз для тебе, моя нене, нелегкі часи. Ворожі сини тонуть своїми поганими ногами твою душу, рвуть на шматки твоє серце. Але я вірю, ні, я знаю, що ти вистоїш, ти зможеш і це пережити! Ще нікому невдавалося зламати тебе і твій волелюбний народ. Пройдуть ці важкі часи і ти знову будеш уквітчана квітами, всі твої герої, котрі поклали своє життя за соборність і незалежність, будуть увінчані світлою пам'яттю. Ніхто з них не буде забутий. Я вірю в тебе, моя Україно! Объяснение:
Відповідь:
Мені здається варіант В, вона - підмет не стане - присудок
Пояснення: