Спокійно поговорити з дитиною, адже криками нічого не дізнаєшься. Сказати дитині, що вона може повністю довіряти своїм батькам, бо якщо цього не буде, вони не зможуть нормально спілкуватися з дитиною. Також можна домовитися с дитиною, про " новини дня ". Це коли після вечері вся родина сідає за стіл і кожен по черзі починає розповідати всім про те, як пройшов його день. Що нового було? З ким спілкувався сьогодні та кого зустрів.
ответ:Коли ти приходиш додому виснажений після тяжкого робочого дня, єдине, чого хочеш, – це впасти на м’якеньке ліжко та забутися в міцному сні. Деколи це вдається, а інколи згадуєш про обіцянку мамі прибрати у квартирі до того, як здійсниш задумане.
Не знаю, як ви, а я терпіти не можу ці всілякі хатні справи. Перемий, склади, повитирай, пропилосось. Ух-х-х! Як же все це нудно! І, узагалі, прибирання вдома – це не те, на що я б хотіла витрачати дорогоцінний час. Радше, детальніше б розібралася в темі з якогось предмета, почитала б книгу, яка так зацікавила, або, урешті-решт, подивилася улюблений мультфільм по телевізору. Але ж ні!
Підіймайся з нагрітого місця й працюй. І хоч як би мені це не подобалося, розумію, що такі навички будуть потрібні в житті.
Уявіть собі квартиру, у якій нічого ніде не прибрано. Усюди безлад, мотлох, жахливі запахи, залишки продуктів… Хаос! Ну що, подобається? Отож, і мені ні.
Тому, хоч і бурмочучи собі під носа, підіймаюся та розпочинаю обтяжливу місію. Проте… Еврика! Умикається музика – і настає час веселощів! Так прибирати – не греблю гатити. Хоч і в поті чола, але потрібне роблю приємним!
Объяснение:
Щоб налити відносини з дитиною, потрібно цікавитися її захопленнями. Мотивувати на проведення часу разом, всією родиною. Постійно підтримувати з нею контакт, спілкуватися в месенджерах, запитувати "Як справи у школі?". Діти цінують увагу до себе.