М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ть.скласти речення так щоб подані слова й сполучення слів були різними членами речення підметом, іменою частиною складеного присудка,додатком.
спілкування, взаєморозуміння, культура мовлення, самопізнання, цінності.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
alena5378
alena5378
11.02.2022
Добрий день! -добрий день! -чим я можу вам ? -я хочу придбати у вас книгу, щось із фантастики. -а детальніше? -ну, щось про перевертнів, вампірів і тому подібне. -гаразд. я вас зрозумів. можу вам порекомендувати книгу про графа дракулу «таємниці старого міста». -а щось інше є? -так. як ви ставитесь до творів миколи васильовича гоголя? -о, я дуже полюбляю його твори. -я можу вам порекомендувати збірку його творів під назвою «вечори на хуторі близь диканьки» -о, дякую. думаю це те що я хотіла. -так, звісно. дуже вдалий вибір. з вас 23 гривні. -ось візьміть. здачі не потрібно. -дякую. заходьте ще! -гаразд. до побачення! -до побачення!
4,8(93 оценок)
Ответ:
anisiloppoosa
anisiloppoosa
11.02.2022

Можно будласка найкращу відповідь

Якщо я правильно зрозумiла вам потрiбно знати що це таке

При́судок (від чеськ. přísudek) — головний член речення, пов'язаний координацією з підметом, що виражає дію предмета, названого підметом. Найтиповіша форма присудка — дієслово в особовій формі, що означає дію чи стан суб'єкта, названого підметом.

Дієприслівниковий зворот — дієприслівник разом із залежними від нього словами. Приклад: Відлітаючи у вирій, курличуть у синьому небі журавлі.

Пі́дмет (лат. subjectum) — це головний член речення, граматично незалежний, означає предмет, ознака якого виражається присудком. Підмет і другорядні члени речення, що належать до підмета, утворюють групу підмета. ... Якщо в реченні така заміна можлива, то це підмет, якщо ні — інше слово.

4,4(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ