М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SaraTyan
SaraTyan
30.01.2020 14:23 •  Українська мова

Твір на тему: "роль митця в суспільстві".

👇
Ответ:
Даник1771
Даник1771
30.01.2020
Z Художник, як провідник, в суспільстві необхідний до тих пір, поки ми живемо і працюємо, творимо і вчимося, прагнемо
до гармонії і краси, як зовнішньої, так і внутрішньої. Світ, суспільство змінюється, і в цьому перетворенні Художнику відводиться особлива, відповідальна роль. Z Художник вводить глядача в новий світ, відкриває йому новий вимір; в якому людина переосмислює себе, свої вчинки, своє минуле, випробовує нові відчуття, почуття, знаходить нові фарби, запахи, звуки та ритми життя. В результаті переосмислення минулого відбувається духовне очищення і перетворення, яке, як правило, впливає на розвиток людини, пробуджує у нього інтерес до всього нового, робить його загартованим. Це допомагає йому будувати своє особисте життя далі, будувати свої взаємини з людьми, знайти своє місце в житті; гармонійно вписуючись в складний і мінливий світ. Z В кожну епоху в суспільстві існували художники, які формували естетичне сприйняття і наше ставлення до дійсності. Таких творців ми називаємо художниками C великої літери, духовними лідерами і геніями.
4,8(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kseniyes5454
kseniyes5454
30.01.2020

Разом:

Деякий, щоправда, нікогогісінько,  ніхто, нізащо, нізвідки, абиде, неабиякий, неабихто, неабиякий, якнайдорожче, нібито, абитільки, отож, ніби, чимдуж, неначебто, немовбито.

Пояснення правопису:  

Разом пишемо:  частки аби-, ані-, де-, чи-, що-, як- у складі будь-якої частини мови (крім сполучників прислівникового типу): аби́що, аби́як, аніскі́льки, анітро́хи, анічогі́сінько, анія́к, деда́лі, де́коли, де́котрий, де́що, чимале́нький, чима́ло, щове́чора, щогоди́ни, щоде́нно́, щодня́, щодоби́, щоду́ху, щонайкра́щий, щопра́вда, щора́зу, щоси́ли, якби́, якнайшви́дше, якомо́га, якщо́ тощо.

Окремо:

Ні в кого, як то, ні в кого, коли б то, все ж, таки пішов, дарма що.

Пояснення правопису: Частки би (б), же (ж), то (вказівна), ось, он звичайно пишуться окремо від інших слів: сказав би, зроби ж, адже ж, як же бути, що то за, ось як, ось коли, он куди, он який. Частку що, коли вона стоїть після слова, до якого відноситься, пишемо окремо: тільки що, поки що, ледве що, дарма що, хіба що.

Через дефіс:

Хтось-то, як-от, хтозна-як, хтось-таки, хтось-якось.

Пояснення правопису: Через дефіс пишуться частки казна-, хтозна-, будь-, -небудь, -бо, -но, -то (підсилювальна), -от, -таки: казна-який, хтозна-де, будь-де, де-небудь, скажи-бо, слухай-но, якби-то, отакий-то, як-от, вивчив-таки.

4,4(21 оценок)
Ответ:

У мене є домашній улюбленець – собака. Його звуть (ім’я). Він дуже лагідний і добрий. Вранці і ввечері ми ходимо на прогулянку, а після того як приходимо додому граємо. Іноді, коли я йду в школу, мені часом здається, що (ім’я) без мене дуже сумує. Виходячи на вулицю я бачу як він сидить на вікні і проводжає мене сумним поглядом. В ці моменти мені особливо важко забути його. Але коли я приходжу додому він з радістю і гавкотом мене зустрічає. Кружляє, стрибає навколо мене, чекає поки я почну грати з ним. Я дуже люблю свою улюблену собаку.

Объяснение:

4,5(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ