Березень - це перший місяць весни. В народі кажуть:"Березень зиму ламає - весні стежку прокладає". І дійсно, вся природа змінюється, прокидається від зимового сну. З кожним днем все вище піднімається сонечко. Воно кидає свої промені пряміше, пригріває землю, тому починає таяти сніг і струмчками збігати з від усюди. Небо в березні стає яскраво-блакитним. На деревах з"являються білі, з золотим відблиском, пухнасті котики.
На провесні дерева скидають з себе пута снігу і на гілочках починають з"являтися маленькі, а з часом більші, бруньки. Коріння спрагло починає вбирати воду. На узбіччах та на клумбах з"являються перші паростки трави. Прилітають шпаки - перші весняні пташки. Всі зустрічають їх з веселими посмішками. Весною все починає оживати і радіти теплу.
Синичка — дуже корисна осіла пташка.
Її можна бачити біля людських осель взимку, коли багато інших птахів відлетіло у теплі краї. Вона є окрасою нашої зимової природи, бо в теплу пору ховається від людського ока в лісах, де багато їжі. Синички, як багато їнших птахів, знищують комах–шкідників, рятують дерева та кущі. Коли вони поїдають плоди, насіння падає на землю. Так воно розноситься на великі відстані, де з нього виростають рослини.
Синички є нероздільною частиною природи. Тому треба оберігати синичок.
***
Синичку можна бачити біля людських осель взимку, коли багато інших птахів відлетіло у теплі краї. Вона — дуже корисна осіла пташка.
По-перша, є окрасою нашої зимової природи, бо в теплу пору ховається від людського ока в лісах, де багато їжі. По-друге, синички, як багато їнших птахів, знищують комах–шкідників, рятують дерева та кущі. По-третє, коли вони поїдають плоди, насіння падає на землю. Так воно розноситься на великі відстані, де з нього виростають рослини.
Синички є нероздільною частиною природи. Тому треба оберігати синичок.