М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
eminka1
eminka1
23.11.2021 03:35 •  Українська мова

Діалог "мій вибір" використати 7-8 дієприкметники і 2 дієприкметникові звороти.

👇
Ответ:
w678Kordroy
w678Kordroy
23.11.2021

ответ:

объяснение:

хззхзхзхзхзх

4,7(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
раф15рус
раф15рус
23.11.2021
1. іменники чоловічого роду однини, основа яких закінчується на приголосний, у називному та знахідному відмінках: налаштувати екран, відремонтувати телефон, увімкнути комп’ютер.
2. іменники жіночого роду, що закінчуються на – а, у родовому відмінку множини: зарядка – зарядок, межа – меж, доріжка – доріжок, програма – програм.
3. іменники середнього роду, що закінчуються на –о, в родовому відмінку множини: вікно – вікон, село – сіл, місто - міст.
4. іменники жіночого роду, що закінчуються на м'який приголосний, в називному і знахідному відмінку однини: вивчити галузь, загартувати сталь, придбати сіль.
5. присвійні прикметники в називному відмінку однини чоловічого роду: сестрин, братів, студентів, вчителів.
6. короткі прикметники чоловічого роду в називному відмінку: ясен місяць, черлен вишня, дрібен дощик.
7. дієслова в наказовому другої особи однини: стань, ляж, читай, шукай.
8. дієслова минулого часу чоловічого роду: купував, продавав, шукав, знаходив, будував.
4,7(59 оценок)
Ответ:
Manya081505
Manya081505
23.11.2021
Людина гарний і славен своєю працею. У праці - сенс життя. Так було і буде в усі часи. Не дарма ж з глибини століть дійшла до нас багато прислів'їв, які висловили ставлення людини до праці. Ми оцінюємо людини по тому, як він працює і як він ставиться до інших людей. Працею створено все прекрасне і все найнеобхідніше на Землі. Праця немислимий без людини, а людина немислима без праці. М.Пришвін писав, що «все прекрасне на землі - від сонця, і все хороше - від людини». Продовжуючи цю думку, можна додати, що все найнеобхідніше створено працею людини. По різному людина може ставитися до праці. Для деяких працю - тягар, яка забирає сили і час. Може бути, це люди, які вибрали професію не до душі, або ті, хто матеріально забезпечений і живе за рахунок інших людей. Але для таких людей життя стає, з одного боку, борошном, а з іншого боку - марнуванням часу. Головне - відчути радість праці, і тоді життя наповниться іншим змістом, стане яскравішим і багатшим. У людини може і не бути улюбленої роботи, але бути улюблене заняття, захоплення. Нерідко буває так, що хтось ходить на роботу заради матеріального забезпечення для себе і своєї сім'ї. Так, така людина працює сумлінно, і люди його за це поважають, але розкрити себе він може тільки в улюбленій справі, якому віддає всю душу. І тоді така справа йде на лад, тому що робиться з натхненням та любов'ю. Ще Езоп вважав, що « справжній скарб для людей - уміння трудитися ». 
Людська краса найяскравіше розкривається в праці. Проходячи вулицями міста, напевно, кожен з нас хоча б інколи звертав увагу на те, як красиво людина працює. Часто в парках можна побачити художників, що малюють чий то портрет. Дивишся та дивуєшся таланту людини творця. Дійсно, людина красива у праці та прекрасне те, що вона створює. Ми іноді мимоволі звертаємо увагу на людину, яка з натхненням виконує, здавалося б, звичайну роботу. Придивіться, як працюють деякі каменярі. Швидко, злагоджено, рівно, цеглинка до цеглинки. На перший погляд може здатися, що нічого складного в такій роботі немає. Не робота, а гра. Але будь-яка справа вимагає навичок, умінь, які приходять з досвідом. І найголовніше - результат залежить від того, з яким настроєм ти виконуєш роботу. Адже і вдома, якщо тобі щось подобається, ти робиш з бажанням, задоволенням, а якщо не хочеться щось робити, все, як кажуть, з рук валиться. 
Ми живемо в прекрасному світі. Навколишній світ - це світ природи та світ, створений працею людини. Але найголовніша прикраса Землі - це людина. Розумна, добра, працьовита. І якщо всі люди будуть такими, тоді вони зможуть зберегти та зробити ще кращим нашу планету. Ми живемо для того, щоб залишити про себе пам'ять. Наша пам'ять - це наші добрі справи та вчинки, це наше духовне багатство. А духовне багатство особистості складається насамперед з поваги до праці, завдяки якому створено все прекрасне на Землі.
4,7(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ