М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
CloseBooks
CloseBooks
11.08.2022 12:04 •  Українська мова

Склади і запиши речення зі словами: Зірка - зірка,щоб в одному реченні це слово виступало власною назвою,а в іншому - загальною.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
liza7634578
liza7634578
11.08.2022

дієприкметник - це форма дієслова, що виражає ознаку предмета за дією або станом і відповідає на питання який? яка? яке? які? Дієприкметники можуть виражати ознаку предмета за дією, яку виконує предмет або яка на нього спрямована. Наприклад: за́мкнений, напи́саний, наро́джений, пожо́вклий, посиві́лий.

дієприслівник- невідмінювана форма дієслова, яка, пояснюючи присудок, називає додаткову дію. Дієприслівник відповідає на питання що роблячи? що зробивши? Наприклад: мірку́ючи, пи́шучи, чита́ючи, міркува́вши, писа́вши, чита́вши.

4,6(53 оценок)
Ответ:
Хамеда
Хамеда
11.08.2022

Завдяки карантину я почав проводити більше часу з близькими для мене людьми. Також став приділяти більше уваги своїм улюбленцям. За ці два місяці я почав займатися спортом. Добре відпочивати на карантині, але тримати форму потрібно. Ми з мамою створили куточок флори. Для цього ми купували квіти і вже деякі з них зацвіли. А з татом та сестрою ми створили змагання по футболу. Після обіду ми збираємо глядачів: бабусю, дідуся, сестру. А мама у нас головний суддя. Ще я допомагаю бабусі садити насіння на нашій ділянці. А з дідусем ми граємо в шахи, поки він мене перемагає, але мені подобається. Ось такий веселий та гарний карантин.

Объяснение:

4,7(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ