М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ть, тести з Укр мови 6 клас від 5-12

👇
Ответ:
Tusurgaliev11
Tusurgaliev11
05.05.2020

1.б

2.а

3.в.

4.г

5.в

6.а

4,7(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DEDBOYSSSS
DEDBOYSSSS
05.05.2020
Я любила фантазувати в дитинстві і так само зараз . Подобатися мріяти будинку за кухлем гарячого шоколаду в зимовий вечір. Сидиш дивишся у вікно і уявляєш , що сніг це пухнасті і м'які хмари на яких грають діти і звеселяючий . Небо це що те надзвичайне нескінченне . А сонце це великий жовтий куля від якого залежить життя людей. Але це місце доступне тільки для дітей. Уявляєш як ти катаєш на веселці і виглідіт це в твоїй уяві так реально що хочеться не зволікаючи потрапити тебе і все це відчути . Фантазія іноді допомагає пережити проблеми особистого харктера . Без фантазії уяви людина була б жорсткий безсердечний і черствий .
4,5(10 оценок)
Ответ:
dimannn8980
dimannn8980
05.05.2020
1)Прохолоднi (означення, прикметник) лiсовi (означення, прикметник) яри (підмет, іменник), зарослi (означення, дієприкметник) осикою (означення, іменник) та (сполучник) лiщиною (означення, іменник), пiдповзають (присудок, дієслово) до (прийменник) пшеничних (означення, прикметник) ланiв (обставина, іменник). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленим означенням.
2)Колись (обставина, прислівник), пiд час (прийменник) грози (обставина, іменник), влучила (присудок, дієслово) в (прийменник) дерево (обставина, іменник) блискавка (підмет, іменник), зламавши (обставина, дієприслівник) й (сполучник) обугливши (обставина, дієприслівник) верхiвку (обставина, іменник). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленою уточнюючою обставиною, відовремленою обставиною.
3)Якась (означення, займенник) грушка (підмет, іменник), передчасно (обставина, прислівник) пожовтiвши (обставина, дієприслівник), падала (присудок, дієслово) на (прийменник) землю (обставина, іменник) мiж (прийменник) ажурного (означення, прикметник) листя (обставина, іменник) папоротi (означення, іменник). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленою обставиною.
4,7(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ