М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розбір прикметника «Сердитий» як частину мови

👇
Ответ:
Pomogite20000p
Pomogite20000p
26.05.2022

Сердитий – прикметник;  відповідає на питання який?; початкова форма – сердитий; якісний; вжитий у звичайній формі; однина; чоловічий рід; ужитий у називному відмінку; тверда група. Повна форма.

4,6(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alechka7
alechka7
26.05.2022

Відповідь:

1) Б Небосхил для людини - якраз відповідна стеля.

2) Б Майже всі опери Миколи Лисенка: «Чорноморці», «Різдвяна ніч», «Утоплена», «Тарас Бульба» - написані на лібрето Михайла Старицького.

3) Б Виткнулось яснеє сонечко з-за гори й обдало своїм світом безкраї поля, усіяні, мов сльозами, ранньою росою.

4) Г Літературний герой Лаврін Запорожець уособлює мудрість і мужність.

5) А Сучасне життя — усі ми це відчуваємо — тримає людину в постійному нервовому напруженні.

6) А Уклін земний працівникам землі!

7) Б І встають у пам’яті дороги, ті, що довелося нам пройти.

8) В Ні не забудемо з літами, Стежки торуючи свої: Немає правди вище мами І вище совісті її.

9) 1-г  2-д  3-б  4-а

10) 1-б   2-а  3-д  4-г

Пояснення:

4,5(35 оценок)
Ответ:
1234567890857
1234567890857
26.05.2022

Інтелігенція — це розум і рушій нації. Здавна вона визначала найголовніші процеси — державотворчі, культурні, освітні, наукові — у житті кожної країни. Напевно, багато хто за­мислювався про сутність справжньої інтелігентності. Якою ж має бути інтелігентна людина? Хтось упевнений, що справжній інтелігент — це людина неабиякого інтелектуального рівня, освіти. Інші переконані, що навіть висока освіченість не є гарантією інтелігентності, бо існує чимало прикладів морального невігластва саме серед власників документів про вищу освіту. І навпаки, відомі зразки справжньої інтелігентності та внутрішньої культури серед людей простих, які не мають дипломів. Тож, кажуть інші, інтелігентність наявністю диплома не визначається. Інтелігентна людина — це людина духу. А як уважаєте Ви?

Підтримайте чи спростуйте думку, що справжній інтелігент — це людина «духу».

 

ОРІЄНТОВНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ НАПИСАННЯ ВИСЛОВЛЕННЯ

Я погоджуюся з цією думкою, бо впевнена, що справжній інтелігент — це людина високої внутрішньої культури, сповнена почуття власної гідності, глибокої поваги до інших людей. Це особистість, яка має тверді переконання й не поступається ними навіть під тиском матеріальної скрути, життєвих спокус, погроз можновладців. Можливо, найголовнішою рисою інтелігентності є внутрішня свобода та незалежність думки. Інтелігентна людина залишається такою, як є, за будь- яких обставин. А ще інтелігент — це завжди патріот, який уболіває за долю Батьківщини.

Кажуть, що однією з головних ознак інтелігентності є освіченість. Я частково погоджуюсь із цією думкою. Частково, тому що не завжди навіть висока освіченість є гарантією інтелігентності. Сьогодні маємо чимало прикладів морального невігластва саме серед людей високоосвічених. І навпаки, зразки справжньої інтелігентності та внутрішньої культури знаходимо серед тих, хто не має диплома. Прикладом може слугувати Катерина Білокур, неосвічена селянка, яка самотужки сягнула нечуваних висот у малярстві.

На мою думку, доволі точно дає настанови, гідні поведінки інтелігентної людини, Іван Франко в поезії «Не високо мудруй»:

Не високо мудруй, 

Але твердо держись,

А хто правду лама,

З тим ти сміло борись!

Не бажай ти умом 

Понад світом кружить; 

А скоріш завізьмись 

В світі праведно жить.

Отже, справжній інтелігент — це людина «духу». Прикладів справжніх лицарів духу не так уже й мало: Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Василь Симоненко, Василь Стус, Ліна Костенко та інші. Приклади справжніх лицарів духу спонукають кожного з нас до самовдоскона­лення, прагнення бути справжніми інтелігентними людьми.

Объяснение:

4,6(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ