М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nursultan18
nursultan18
23.10.2022 22:57 •  Українська мова

5 речень з фраозелогизмамы

👇
Ответ:
kimyan123makc
kimyan123makc
23.10.2022

ответ:. 1.Бить баклуши - лентайничать;

2.Брать быка за рога - действовать решительно энергично;

3. Видеть на сквозь - хорошо знать;

4.Играть глазами - кокетничать;

5. Душа в душу - жить дружно

Объяснение:

4,7(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
svetsok2006
svetsok2006
23.10.2022

Моя хата скраю - це мене абсолютно не стосується, це абсолютно не моя справа.
    Вираз є усіченим варіантом приказки Моя хата скраю, я нічого не знаю. Так міг відповідати полохливий і вкрай обережний мешканець села на питання незнайомої людини. Вираз, можливо, пов'язано і з тим, що на селі хати скраю будували приїжджі новосели, які не знали всіх справ села; крім того, живучи з краю села, людина не дізнається про те, що сталося в центрі.

Так кажуть, коли робиш вигляд, що нічого не бачив / не знаєш. Наприклад йдеш по вулиці, бачиш, що людині погано, і проходиш мимо.
Це вислів пішов від тих часів, коли в центрі сіл була площа і там щось відбувалося вічно, то люди які жили в хатах скраю села як би не брали участь в цій суспільного життя. Тому їм говорили типу "Ти вчора бачив таку-то подію?" , А ті відповідали "Ні, моя хата скраю нічого не знаю".

Моя хата скраю: Це означає, що людина намагається залишитися осторонь від того, що відбувається і не брати участь в сумнівних на його погляд справах.

4,6(9 оценок)
Ответ:
tur5
tur5
23.10.2022

  Великдень – це дуже велике свято для кожного із нас. У церкві ми освячуємо дари: паски, крашанки та писанки. У ці дні вітаються словами «Христос воскрес». Усі жителі гарно одягнуті. Посмішки на устах. Збирається родина за святковим столом. Я з подругою люблю побити у дзвони біля церкви. Там можна побачити друзів та знайомих. У ці дні дзвін майже не вщухає. Багато охочих спробувати свою силу.

   На Великдень усі радіють. 

   Вчора у місті була хороша сонячна погода. Тепле сонечко привітно усміхалось до перехожих. Посилало на землю яскраве проміння. 

   У цей святковий день було шумно і гамірно. Гучні дзвони кликали до церкви. Люди поспішали на службу. Саме у ці великодні дні збереглась чудова традиція на наших теренах. Після служби брами не зачиняються. Вони відкриті з ранку до глибокого вечора. Багато людей прямують подзвонити у церковні дзвони. Далеко над дзвіницями розстелявся їх бум. 

   А сьогодні не обійшлося без веселого обливання. Це так званий «обливний понеділок». Особливо він тішить дітвору. У такий хороший сонячний день прохолодна вода не лякала перехожих.    

   Великодні свята – це зустрічі в родинному колі, серед друзів. Радість та надія на краще. 

 

4,6(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ