1. Багато людей, обставин і ситуацій так і кортять зламати індивідуума, але завдання сильної людини - це не зламатися та йти до кінця.
2. Мадонна приїхала в Нью-Йорк лише з двадцяти п'яти доларами у кишені
3. Що таке книга: купа паперу чи справжній скарб знань?
4. Буває, йдеш по вулиці, а назустріч тобі якесь, вибачаюсь, бидло і кричить тобі щось досить нецензурне, а все через те, що в тебе нема підкурить, бо не куриш.
5. Я вважаю, гарним прикладом може бути доля гарної поетеси Лесі Українки.
6. Змінивши прізвище, Михайла засудили, адже настала українізація.
7. Всю свою біль він описав в віршах і поезіях
8. Тільки тоді як досягнеш гармонію, будеш щасливим.
Особисте питання, звідки вправа? 4 речення зацікавило..
Плекаймо рідну мову
Мудрі люди кажуть, що немає народу без історії, та це ще більше стосується мови. Мова забезпечує народові неповторність, історичну спадкоємність, зберігає його культуру. Рідна мова є основою родоводу, єднає рід і сім'ю. К. Д. Ушинський відзначав: "Коли зникає мова — народу нема більше!"
Заборона української мови спричинила зникнення у небуття кількох десятків років нашої історії. У житті народу рідна мова й рідний край є нероздільними поняттями. Здавна через мову народ виявляв поняття моральності, а найважливіші з них — вірність і відданість, честь і чесноти, щирість і добро, взаємність, пошана і повага, мир і злагода, дружба і товариськість.
Для того, щоб мова могла прийти нам на до ми повинні постійно дбати про неї. Добру пораду українцям дав М. Рильський у поезії "Мова":